Forum Güncellemesi 1 - Ön Duyuru
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Güle güle seni özleyeceğiz :’(

Cidden ben de Evren de onca mesaj yolladık sana.Peki alıntı falan yapabiliyormusun bi ara bozuktu falan
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Piranha dedi:

PLANESWALKER ve İ. Evren kardeşlerim, eğer dalga geçmiyorsanız gerçekten sizden gelen-giden birşey yok bana. Sanırım sizlerle ilişiğimizi kesmemizi istiyorlar :D ÖM yolu iptal diyor OGZ Forumu. malesef, kusura bakmayın hoşçakalın.

Dalga geçmiyoruz valla. Bak aklıma takıldı: Sen bi' ctrl+f5 yap. Yaptığında haber ver. Sonra gir buraya: http://oyungezer.com.tr/forum/messages/inbox
rubyredrubyred
Üye
İlk defa mobil forumu deniyorum hoşuma gitti tabi eksikleri vardır benim fark etmediğim, mobil dünyaya yeni giriş yaptım da:D
MaraudeRMaraudeR
Üye
Daha önce de yazmıştım ama düzeltilmemiş. Yine yazayım. Ana sayfada kategorilere atılan son mesajlarda alt kategorilere atılan mesajlar sayılmıyor.
PersonaPersona
Üye
Mobil için ayrı bir şey yapmanızdan umudu zaten kestik de, en azından normal haline dönecek mi? Ne düşünerek sayfa işini kaldırdınız cidden merak ediyorum.

Beğenenler: hayalgezer

OneInchManOneInchMan
Üye
Aslında iyi düşünülmüş. İki dakika takip ettigin konulara bakıp çıkınca çok iyi çalışıyor. Sayfa sayfa gezmek, uzun uzun takılmak icin yapılmamış yani.
__skytalker____skytalker__
Üye
Şu anabaşlıkların yanına bir yeni mesaj simgesi koymak bu kadar zor mu hakkaten? Alt başlıklar için de geçerli bu.

Beğenenler: Samson, gduman94

PhenomenonPhenomenon
Üye
Son gönderilen mesaja gitme özelliği geri gelsin.
aztek
Üye
Şu anki haliyle yetinin sitenin, daha upgrade edilmez sanıyorum. çok zor yani.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Şu anki forumun öncekinden iyi olduğunu düşünen var mı ?
discussioncontroller