Online Facebook yarışması ile ilgili sıkıntı
guilty_21guilty_21
Üye
İyi günler, Facebook sayfanızda yaptığınız soundblaster tactic 3d rage(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151377967755969&set=a.456603410968.240973.32712745968&type=1&theater) ile ilgili büyük bir sıkıntım var en uygun alan burası olduğu için burada paylaşmak istedim. eğer yarışmanın son durumuna bakarsanız ben(ERKAN ALPERGÜN) ve gökhan yürür(https://www.facebook.com/ultimateliseli) arasında devam ediyor, yalnız rakip arkadaş sürekli benim profilimi şikayet edip durduğu için profilim kapanıp duruyor hatta mesaj atma hakkım vs kilitlendi. yarışmayı gerçekten haksız bir şekilde sürdürüyor,hatta kişisel olarak tacizde bulunuyor. Bu sebepten dolayı bu kişi hakkında gerekenin yapılmasını acilen istiyorum
4munet4munet
Üye
adminlere özel mesaj at. o yarışmayla ilgilenenleri forumda bulamazsın.

Beğenenler: guilty_21

guilty_21guilty_21
Üye
Denedim ama ulaşamadım, hatta facebook'umu kitlediler kimseye mesaj atamıyorum, o yüzden buradan seslendim belki sesimi duyarlar diye
4munet4munet
Üye
buradaki adminlere ulaş diyorum zaten, blaxis gibi insanlar yani.

rubyredrubyred
Üye
ulan ne pislik insanlar var

guilty_21guilty_21
Üye
Pardon bak bu iyi fikir, blaxis gibi tanıdıklarından yardımcı olabilecek admin var mı?
guilty_21guilty_21
Üye
kesinlikle çok saçma insanlar var, ve eğer o saçma insan karşısında yardımcı olmak isterseniz gerekli bilgi ilk mesajda var.
funky_boyfunky_boy
Üye
Blaxis zaten Sinan Akkol. Direkt olarak mail de atabilirsin.

FirewingFirewing
Üye

Ultimate liseli de iiymiş.

Sinan Akkol'a şikayetinin kopyasını içeren bir mesaj gönderdim. Gelişme olursa buradan paylaşırım seninle.
guilty_21guilty_21
Üye
Peki çok teşekkür ederim Firewing, umarım yarışma saati bitmeden gerekli müdahaleyi yaparlar, en kısa sürede cevabını bekliyor olacam.

Edit: Ayrıca küçük bir not, hesabımın tüm özellikleri bloke edildiği için yarışmaya devamda edemedim belli bir sayıda tıkanıp kaldım.
FirewingFirewing
Üye
Sinan abi bana kendisinin sorunu halletiğini söyledi. Herhangi bir problem var mı şu an?
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller