İkinci Üyelikler Hakkında Önemli Duyuru
oropheroropher
Üye
Bütün Oyungezer Online kullanıcılarına selamlar,

Bildiğimiz/bildiğiniz üzere pek çoğunuzun kullandığınız üyelikler dışında üyelikleri bulunuyor. Özellikle son dönemde yeni foruma geçiş sırasında yaşanan sıkıntılar nedeniyle pek çok üyemiz yeni üyelik almak zorunda kaldılar. Bunun dışında tamamen keyfi amaçla farklı üyelikleri olanlar da var.

Sizlerden ricamız, sahip olduğunuz üyeliklerden devam etmek istediğinizi seçmeniz ve diğer üyeliklerinizi bize bildirmeniz. Bu süreçte, hiç kimseye bir ceza verilmeyecektir. Amma velakin, diğer üyeliklerinizi gizlerseniz ve bunu biz daha sonrasında bulursak (Yeni forumun bunu bulma konusunda daha becerikli olduğunu söylemem gerekli) her üyeliğiniz için cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu nedenle LÜTFEN bundan sonraki OGZ Online maceranıza devam edeceğiniz üyeliğinize karar veriniz ve diğer üyeliklerinizin isimlerini özel mesaj yolu ile iletiniz.

İyi forumlar dilerim.

Edit: Bir konuyu da burada tekrar hatırlatayım. Hala eski üyeliğine giriş yapmakta sıkıntı yaşayan üyelerimiz varsa (mailinin şifresini hatırlamıyordur, bir türlü yeni şifre gelmiyordur vs.) lütfen onlar da bana özel mesaj ile ulaşsınlar. Sorunlarını hemen çözelim.
aztek
Üye
Belki ben değiştirebilirim. neyse karar verince mesaj atarım gerçi.
OneInchManOneInchMan
Üye
denedim %100 çalışıyor beyler
TaxmanTaxman
Üye
4munet artık yok, 4munet artık Taxman.

AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ben de adımı The Hellcat Spangled Shalalala olarak değiştirsem mi napsam?

Beğenenler: isotic, Elladan, Komansnala

stabilostabilo
Üye
Değiştirme.
rubyredrubyred
Üye
designr' a geçiş yapsam mı acaba ?

Beğenenler: Komansnala, bfrheostat

aztek
Üye

o ne yahu. değiştireceksen düzgün bişiy seç bari : F
TaxmanTaxman
Üye
aztek dedi:

o ne yahu. değiştireceksen düzgün bişiy seç bari : F

aztek
Üye
Birader o ismin sallamasyon olduğunu iddia etmedim zaten. Lampard kullanmaz sallamasyon şeyler. bir nick olarak kötü görünür dedim. ne adamsın.

Beğenenler: İ. Evren

TaxmanTaxman
Üye
abi, kızma yahu.

Beğenenler: stabilo

discussioncontroller