2000's Hits
BonecrusherBonecrusher
Üye

1998-1999-2000 arası Number One TV çocuğuydum, yazları yapacak bi işim olmayınca sabahtan akşama kadar mIRC+Number One takılırdım.

1999 müziğin altın yılı mı değil mi bilmiyorum da o zamanki şarkıların hepsini ezberlemiştim, ama 2000'lerden sonra çıkan müziklere doğru düzgün alışamadım.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Güzel başlık olmuş. Yalnız çok fazla link sıkabiliyor. Tek tek atalım da başlığın ömrü uzun olsun.

Beğenenler: Edward The Paladin

PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye

Bunu da unutmayalım haklarında çok haber üretildi

Beğenenler: Phenomenon

SilphatosSilphatos
Üye
1 tane dinlenecek şey yok lan konuda (izlenecek var bol)
dodgerdodger
Üye
Birşey merak ettim.

Şimdi hits derken ne kadar hit arıyoruz? Misal bir "In da club" ile sugababes şarkısı aynı etkiyi bırakmadı bu dünyada. Tarafsız bir şekilde baktığımda bile çoğu şarkı zırt pırt çıkan "hits" albümlerinden öteye gidememiş şarkılar.

Ayrıca 2000s dediğimiz zaman 2000-2010 olar. Ondan sonra 2010s 'a tekabül ediyor. Adele, Gotye görünce hatırlatayım didim.

İlk gördüğüm, Shakira konudaki çoğu insanı müzikal anlamda cebinden çıkaracak birisi. örnekler çoğaltılabilir.

Beğenenler: Moreau

LovermanLoverman
Üye
Ver geç detay arama ya, spesifik bi araştırma amacı falan yok sonuçta. Sadece unutmak üzere olduğumuz, radyoları inleten veya zamanında hepimizin kulağına hoş gelen şarkıları istedim, bir de bunların arasında elbette bilmediğim ve milyonları yardıran şarkılar olmuştur. 2000s demek öldürüyor biraz da 2000+ işte.

Evde kaldırımda satılan 90 - 80 CD'lerinden tut, kaliteli tributelere kadar var ama 2000CDsi yok. Uzun araba yolculuğuna çıkınca nostalji oluyor, laf lafı açıyor bu şarkılar sayesinde.

Tarafsız bir şekilde bakınca "yardıran" şarkıları da sen ekleyebilirsin belki.
PhenomenonPhenomenon
Üye

RikudouSenninRikudouSennin
Üye
MoreauMoreau
Üye
System Of A Down - Toxicity
Spoiler:

Iron Maiden - The Talisman
Spoiler:

Opeth - Blackwater Park
Spoiler: