Uzaylıların Atası Bizleriz - Oyungezer Forumlar
Uzaylıların Atası Bizleriz
HalilEfendiHalilEfendi
Üye
Senle alakası olmayan bir olayı bu kadar hunharca savunduğuna göre ki gidip olayı felsefeye falan da bağladın, her şeye bir cevabın da var, bu çıkarımı yaptım ben de.

Bu şekilde zor arkadaş edinirsin (:
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
1 mesaj attım. Neyi hunharca savunmuşum yahu? Cidden. Konuyu farklı bir açıdan değerlendirmek istemek hunharca savunmak mı oldu? Git mesajları bir daha oku. Net bir fikir belirtmediğimi ve kesin kanıtlar bulunana kadar şüpheli yaklaşmanın daha mantıklı olduğunu söyledim.
HalilEfendiHalilEfendi
Üye
Tamam sen haklısın o zaman (:
phdphd
Üye
image
YacatismaYacatisma
Üye
rikudo arkadaş konu ilgi çeksin diye öyle bir dramatik giriş yapmış bence. ayrıca yazdıklarından bakteri vs. değilde akıllı varlıkları sorguladığı bariz anlaşılıyor.
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
yani zaten bakterilerin atası olmamız beklenmez
bu arada iluminati konuya uğradı mı?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
uğramaz olur mu

Kesin Değil bu fikir ama bende Uzaylıların atasının biz olduğumuzu düşünüyorum Evren 14 Milyar yıllık güneş sistemimiz 5 Milyar Yıllık nerden baksak ve Dünyamızdaki Canlıların oluşumu ise 500 Milyon yıl olmuş ve 500 milyon yıl önce yabancı yaşam formuyken bizler ve hayvanlar Tüm evrene Hızlı bi şekilde yayıldık. Bu yayılma Hızlı olmuştur ve coğu galaksilere yayılmıştır ve halende yayılmaya devam ediyorda olabilir evren aşırı büyük nede olsa 1/20 sini anca kaplamış olabilir bu yaşam formları

Beğenenler: Mosquétero, Caturday

QuendarthQuendarth
Mod
Drake denklemi için yapılmış çok başarılı bir arayüz;
http://www.bbc.com/future/story/20120821-how-many-alien-worlds-exist

Farklı koşullar altında galakside ve evrende kaç medeniyet olabileceğini hesaplıyor.

Beğenenler: Gun

HOXHOX
Üye
"...others argue that life evolves towards complexity, so intelligence is inevitable."
direkt şunu hatırladım
BiqBossBiqBoss
Üye
İlginizi çekebilir belki

Beğenenler: Yacatisma

discussioncontroller