İdeal bir tabletin çok ötesinde...
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
forumda hala o şekilde dolanan olduğunu hiç düşünmemiştim

yeri gelmişken soriyim o zaman:

herhangi bi tören/konferansın ortasında tabletini(genelde ıPad oluyo) çıkarıp fotoğraf çekmeye çalışan (herhangi bi sıfat ekleyen) garipler hakkında ne düşünüyorsunuz?
dodgerdodger
Üye
Konserlerde video falan çekerken garip duruyor ama not alırken misal, hızlısından foto falan ekliyorsun, kolay oluyor. Sonuçta üstünde kamerası var, gerektiği zaman kullanılır ama bazı ortamlarda çok saçma duruyor.

Bu arada ipad kamerası it gibi hızlı. patır patır çekiyor.
Üye
çözünürlükleri falan nasıl peki en iyi kaç var?
dodgerdodger
Üye
4. nesil iPad'in kamerası 5mp. Kalitesi iyi, ben kullanıyorum lazım olunca.
Üye
şahit olduğum insanlar sırf görgüsüzlükten yapıyorlar ama yav

hani neblim bi iş konferansında falan kullanışlı olur da folklör oynanayan çocuğu videoya almaya iPad götürülmez bence
ki kalitesi daha yüksek boyutu daha küçük aletler kullanabiliyorken
BonecrusherBonecrusher
Üye

forumda hala o şekilde dolanan olduğunu hiç düşünmemiştim

oluyor işte bazen cins üyeler.

Beğenenler: kurtkapan, CombiningPerson

kurtkapankurtkapan
Üye
Galaxy tab 3 7inç hediye edildi şahsıma.
çok güzel alet lan. tek eksisi sadece wifi'dan internete bağlanabilmesi. ama genel olarak sadece ev, okul ve bilumum mekanlarda kullanacağımdan, saydığım mekanların %90'ında da wifi olduğundan sorun yok. en olmadı emektar ellisekiz var zaten.

aletten tek istediğim internete bağlanıp not tutmasıydı. çok daha fazlası oldu. fiyatı da güzel. 400 lira. sim kartı olan modeller de 1 milyara çıkıyor zaten.

aletin şuanda farkettiğim tek eksisi, chrome'dan 4-5 sekme açtığımda sapıtması.(ama chrome çökmüyor =P) kilit tuşundan kapatabiliyorum ama uygulama ve orta tuş cevap vermiyor. biraz bekleyince düzeliyor. ısındığından herhal.

ps4 konusunda yazmıştım, ps4'ün yanına tablet istiyorum diye. şansıma denk geldi. çok da iyi oldu.
DharkanDharkan
Üye
Hediye geldi deyip 400 lira diyorsun :DD

anlamadım kurt kardeş
kurtkapankurtkapan
Üye
internetten baktım lan.
discussioncontroller