GTA 5'in Yeni Videoları İçin Tarih Verildi !!!
keremgtakeremgta
Üye
Uzun zamandır GTA 5 için herhangi bir video yayınlamayan Rockstar, yakında oyunun yeni videosunun yayınlanacağını duyurdu. Hem de bir değil, üç video birden yayınlanacak.
GTA 5 için yayınlanacak videoların her biri oyunun ana karakterlerinden birine odaklanacak. Bu videolarda büyük ihtimalle oynanış görüntülerinden ziyade; Michael, Franklin ve Trevor’ın hikayeleri ön planda tutulacaktır. Videoların yayınlanma tarihiyse 30 Nisan.
GTA 5 PlayStation 3 ve Xbox 360 için 17 Eylül’de çıkacak. PC içinse henüz herhangi bir çıkış tarihi verilmedi.
2. FRAGMANI : http://www.youtube.com/watch?v=RQEOwEBvC-M
SamsonSamson
Üye
BAK KÜÇÜKSÜN DİYE BİR ŞEY DEMİYORUM BAŞKASI OLSA AĞZININ ORTASINA İKİ TANE ÇARPARDIM.

Başlığı var, GTA V başlığında paylaşımı yap da gereksiz konu kirliliği olmasın, te allaaam...
keremgtakeremgta
Üye
Zaten Gta Serisinde...
Daha ne yazayım.
ReyJeyReyJey
Üye
başlık ayrı bölüm ayrı bi şey kardeş, mikrosofta müdür olmuşsun ama bunu öğrenememişsin????
keremgtakeremgta
Üye
Kaç yaşına gelmişsin Microsoft yazamıyorsun...
Merak etme benim hem başlığım ayrı hemde bölümü....
İ. Evrenİ. Evren
Üye
keremgta dedi:

Zaten Gta Serisinde...
Daha ne yazayım.

Demek istediği: GTA V başlığı hali hazırda mevcut. Bu tür haberler GTA V ile ilgili olduğu için GTA V başlığında paylaşman daha uygun. Bu forumda her haber için başlık açmaktan ziyade kendi başlığına mesaj atmayı tercih ediyoruz. Aksi taktirde de buna ''konu kirliliği'' diyoruz.

Başlık açmak yerine başlığına mesaj at: http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/1177510/grand-theft-auto-5/p132

Başlığını açtın diye foruma katkı sağlıyorsun veyahut yazdıklarını okuyacağız anlamına gelmiyor, başlığına mesaj atman daha iyi.
SamsonSamson
Üye
Ne diyon lan sarı sümük, kaç yaşındasın olm sen? Yazılanları da mı okumuyon? Trollsen tebrik ediyorum başarılı oldun. Değilsen yazılanları oku azıcık. Forumda milyon tane başlık var, bu haberler yeni başlığı hak etmiyor. Teknoloji haberleri başlığı var, git oraya spamle.

Beğenenler: Trajengya

keremgtakeremgta
Üye
Anladım teşekkür ederim...
ReyJeyReyJey
Üye
keremgta dedi:

Kaç yaşına gelmişsin Microsoft yazamıyorsun...
Merak etme benim hem başlığım ayrı hemde bölümü....

maslak oto sanayi bizden sorulur bilader, ona göre.

Beğenenler: Samson

keremgtakeremgta
Üye
Hahahha :D Ne tür araç bölümü ? Şanzıman Kaporta :D :D :D
ReyJeyReyJey
Üye
fites topuzu
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller