GTA 5'in Yeni Videoları İçin Tarih Verildi !!!
keremgtakeremgta
Üye
Yuvarlak mı ? :D
Yoksa Triptonik topuzu mu ? :D
ReyJeyReyJey
Üye
standart yok, zevke göre
kral julienkral julien
Üye
Gidip kendinizi banlatacaksınız. Biraz akıllı olun lan. Adam sizden daha dengeli oynuyor valla

Beğenenler: İ. Evren

İ. Evrenİ. Evren
Üye
TaxmanTaxman
Üye
adam hepimize şerefsiz demişti bir başlıkta, başlık da kendisinin açtığı adam olun lan tarzında bir şeydi. çok dengeli oynuyor zahir.
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
Samson senden beklemezdim ha. Trolle troll falan degil, psikolojik yardima ihtiyac duyan cocukla cocuk oluyorsunuz. Birakin olm abartmayin sizde.

Cocugun ciddi ciddi yardim almasi gerekiyor. Bak ilerki donemlerde cok fena bipolar bozukluklara yol acar bu. yokmu la bi psikoloji forumda adam gibi anlatsin.

Beğenenler: Taxman, İ. Evren, Trajengya

SamsonSamson
Üye
Güzelce söyledik anlamadı, devam etti. Modlara raporladım, oralı bile olmadılar. Bir tek Edward döndü o da ne yapayım, bilmiyorum ki falan dedi, adam noob D :

Önceki başlıklarda modlara söyledim zaten, uyarmanız lazım diye, takmadılar. Biz de eğleşiyoruz işte sıkıntıdan...
kral julienkral julien
Üye

Samson senden beklemezdim ha. Trolle troll falan degil, psikolojik yardima ihtiyac duyan cocukla cocuk oluyorsunuz. Birakin olm abartmayin sizde.

Cocugun ciddi ciddi yardim almasi gerekiyor. Bak ilerki donemlerde cok fena bipolar bozukluklara yol acar bu. yokmu la bi psikoloji forumda adam gibi anlatsin.

Senin avatardan korkup gidebilir, daha sık yaz bu başlıklara.

MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
Ya sonunda sen banlanacan adamin yaninda. Hatta belki adami hic banlamayip direk seni banlayacaklar kiskirttin diye.

Adam troll luk yapiyorsa zaten sikinti cok baska boyutlarda.
Sifon
Üye
Ne psikolojik bozukluğu uçmayın. 13 yaşında çocuk işte.

Beğenenler: Jerry

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller