OGZ Oyun Sefası
CaturdayCaturday
Üye
Arkadaşlar bug'ı ben de keşfettim ama uygulamadım,gabenle öpüşüyorlar ne yazık ki.
SamsonSamson
Üye
Niye bilmiyorum ama inanılmaz bi şekilde zevk aldım. Random ssleri seçip seçip yaptık.

Spoiler:
image
SamsonSamson
Üye
rubyred dedi:

Samson dedi:

rubyred dedi:

playerunknows'a bekleriz

Bana alırsan gelirim lmaooooo

oyunu almadan oynamanın bug'ını bulduk ama daha fazla kişiye anlatamayız. ortaya çıkmasını istemiyoruz.

Başka biri Family Share açıyor sonra bir şekilde bug'a sokuyor, ondan sonra hesabın orijinal sahibi de oyunu açıyor.

Sırrı deşifre ettim.
SamsonSamson
Üye
Arkadaşlar, Discord kanalımız mevcut hala, bu çöp foruma yazmaktansa buraya gelin, eğer yeteri kadar aktif olursa çizgiroman kanalı açacağım.

https://discord.gg/9JX8SWQ

Beğenenler: __skytalker__

__skytalker____skytalker__
Üye
Titanfall 2 geceleri
rubyredrubyred
Üye
Yav burası şu oyunu oynayalım dediğimizde, benim pc onu kaldırmıyor dediğiniz için ölmedi mi niye hala ölüye kerkiniyorsun semsan
SamsonSamson
Üye
rubyred dedi:

Yav burası şu oyunu oynayalım dediğimizde, benim pc onu kaldırmıyor dediğiniz için ölmedi mi niye hala ölüye kerkiniyorsun semsan

Yoo hojam o yüzden ölmedi. Burası hadi şu oyunu oynayalım denilince yok onu oynamam yok bunu oynamam diyip x oyununu oynarsanız gelirim denilip sonra da x oyununu oynayınca herkesin götüm götüm kaçıp oynamadığı oyunlar yüzünden öldü.

Bi de ben banlanmıştım.

Ha bir de forum öldü bu sıralarda.

Bu sorunu da forumu terk edip discorda geçerek çözebiliriz. Zaten ilk zamanlardaki gibi böyle çok bi oyun arayıp gün belirleyip toplanmaya gerek yok, Discordda Siege gelen var mı, hots gelen var mı, dota girelim denilince 4-5 kişi toplanılır bence. Zaten gün içinde minimum online adam sayısı 10dan aşağı değil.

Beğenenler: __skytalker__

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Şşş... pubg grubuna beni de alın loo. Pek yalnızım :(

Gerçi oyun saatlerim çok tutarsız ama Online görürseniz dürtü verin. Acemiliği attım sayılır, çok ayak bağı olmam.

Ama hep yalnız oynadığım için takım oyununa alışmam için bir iki maç çile çekebilirsiniz.
discussioncontroller