OGZ Yaz akşamları, oyun sefası
SamsonSamson
Üye
Şimdik şu oyun indirimde alın, oynarız, yok efendim bu oyunu elinizde bulundurun okul bitince toplanıp oynaşırız vay efendim bunu almayana oyunu biz alıyoruz muhabbetlerini tek çatı altında birleştireyim dedim.

Öncelikle "Yaz" çok genel bir kavram olduğundan tam bir gün kararlaştırılması son haftaya kadar zor olacak, o yüzden bir sonraki mesajda yazan oyunları katılmak istiyorsanız elinizde bulundurun ya da hemen ulaşabileceğiniz bir yerde tutun.

Zira "YARIN BU OYUNDA TOPLAŞACAZ" diye ansızın karar verilebilir.

Ne olur ne olmaz.

GEREKLİ PROGRAMLAR

%100 olmazsa olmaz programlar değil fakat elinizde bulunsun belki lazım olur.

Tunngle -Sanırım en son Evlove daha iyi denmişti ama hatırlamıyorum

Evolve -Büyük ihtimalle ana buluşma yeri burası olacak, o yüzden sitesine gidip üye olun, programı indirin.

Mumble, Skype, Vent tarzı program kullanılabilir, daha zevkli olur hatta.

Oyun listesi ikinci mesaj da olacak, siz yine de aklınıza gelen bütün oyunları burada bizimle paylaşın ki ona göre güzel bir oyun listesi oluşturalım...

Edit: Hax, iSketch tarzı oyunları saymayın boşuna.

Hele ki Hax kesinlikle demeyin, almam sizi gruplaşmaya, Yaz boyunca tek başınıza oynarsınız D :

Steam Grubu;

http://steamcommunity.com/groups/OGZOL

Gruba katılmak için herhangi birine Yöneticilerden birine mesaj atın, ya da bu başlığa Steam ID'nizi bırakın.
SamsonSamson
Üye
Sandbox

Minecraft -Bir kaç mod ile bizi bir züre götürür. Hatta sunucu işine bi çare bulabilirsek bütün yaz açık bile bırakırız...
Terraria -Minecraft kadar götürmez de belli modlar veya görevler vererek ve arada harita değişimi yaparak süresini rahatça uzatırız. Bir de kimsenin kafasına göre hareket etmemesi önemli, buluşmaların kısa sürmesinin tek nedeni bu
Ace of Spades -Minecraft gibi ama Survival değil, döğüşe odaklanmış bir oyun. Team Fortress ile Minecraft'ın genetik çocuğu gibi düşünün
MTA -Yeni sunucu açması sıkıntı olabilir ama hali hazırda bulunan sunucularda bile eşşek ölüsü kadar eğlenebiliriz.
GTA IV -Koyayım buraya yine de, en kötü adam ederiz SA kadar eğlenceli olmasa da...

Takımsal Savaşlı Döğüşlü Mücadele

COD: MW 2 olacak büyük ihtimalle.
HL
SW: Jedi Academy
BF 3 -Fakat sanmıyorum ki herkesin bilgisayar kaldırsın, zira benimki kaldırmıyor ;_; (No pun intended)
Arma -Olursa DayZ olur büyük ihtimalle
Company of Heroes -İsteyen oldu belki o olaya girebiliriz
Age of Empires 2 -Emrin, Yaparım...
AirBuccaneers -İndirimde hazır bi bakın derim, Çok bir şey beklemeyin, oyun zevkli ama sunucular boş oluyor genelde zaten 5 sunucu falan var ama forumca girersek zevkli olabilir D :
Worms -Hatta mümkünse Worms 2 ya da Armageddon muydu o olabilir ya da World Party. (Bunu bi araştırmak lazım)
CS:GO

Yanyana savaşlı döğüşlü Mücadele

Killing Floor
L4D2
Magicka
Borderlands 1+2
Anomaly -Yazayım ben yine de sıkaytolkır tek takılacak gibi görünüyor zaar bilader adeta : DDDD
Mass Effect 3

Siporlu Sihhatli Arkadaşça Mücadele

Dirt/GRID -Arada ne fark var bilmiyorum araştırıp geri dönerim, ya da biri bana söylesin hangisi daha iyi diye
FIFA -İsteyen var bunu da yaparız. Hatta adam bulursak 22 kişi bile girebiliriz D ::::::

ÖNEMLİ NOT: Şimdi bu oyunların öncelikle Pirate-friendly olması önemli, L4D2 gibi oyunlar zaten ucuz olduğundan ve Steam Crack uğraştırıcı olduğundan çok önemli değil ama onlar harici bir şekilde ayar çekeriz.

Bütün oyunları tek tek deneyemeyeceğim için sizin yardımınız gerekli. Bir de İnterneti iyi olan bir-iki hatta üç-dört kişi bazı oyunların sunucu işini halletmek zorunda kalacak D :

Örnek olarak, Terraria gibi bir oyun normal bir bağlantıda 5-6 kişiden sonra lagden oynanmıyor. O yüzden, her şeyi devletten beklemeyin, accık ucundan siz de verin ; )

Liste güncellenecektir, son hali bu değildir...
aztek
Üye
GRID yüklü olan 4-5 kişilik bir komuniti var zaten, gelen olursa büyük bir turnuva yapılabilir.

Magicka, Serious Sam HD gibi stres atmalık oyunlar da olabilir

Beğenenler: Samson, turcalo

SamsonSamson
Üye
Zaten öyle stres atmalı falan farketmiyor çok, oyun Multi olsun bir de çoklu kişili oynaması zevkli olsun yeter.

CK2 falan atmıştık kaç gün sürmüştü, adam bulursak EU falan da yapabiliriz hatta.

Herkes fikirlerini yazsın yani.
ReyJeyReyJey
Üye
bende bi magicka var orjinal :ppp

hatta onu da edvırt verdiydi = D
esekesek
Üye
battlefield 3
starbound

bunlar listede olmali kesinlikle.

modlu modlu guzel bi minecraft serveri da kurulabilir.
turcaloturcalo
Üye
Serious sam 3 olabilir aslında Hazır indirimdeyken. :)
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Hax.

Beğenenler: westgrey

SamsonSamson
Üye
O konuyu da halletmemiz lazım. Her oyuna herkes sahip olmadığından pirate-friendly olan oyunlara da el atacağük...
ReyJeyReyJey
Üye
hee evet betılfiyıld olur. tek para verdiğim oyun D :
gduman94gduman94
Üye
Ben de varım lo! önce şu borderlands 2'yi bi bitirelim simsun bilader.
discussioncontroller