Oyungezerin Kısa Tanımı :)
mağarasızmağaradamımağarasızmağaradamı
Üye
Çok Kaliteli Bir dergi olmasına rağmen, ergen üyelerin bulunduğu promo kodların sıklıkla takip edildiği ve promo kod verilmediği zaman atom bombası atılan bir forumdur.Eleştirilerin yapıldığı noktalama işaretlerine dikkat etmediğimiz zaman sanki beyzbol sopasıyla kafamıza vurulacak gibi olduğumuz,Ol(gun) insanların dolaştığı bir topluluktur.İncide account bulamayan ve tatmin olmak için oyungezerde üyelik açan, dergi alıp promo kod olmayınca dergiyi yırtarak üstünde tepinen, DVD'yi açıp genemi adam gibi oyun yoh diyen bazı ergen arkadaşlarımızın bulunduğu,oyun çıkmayınca DVD'yi kırıp atan sonra babasına gidip baba DVD çalışmıyor diye tepinen ergenismus del vakisnus hastalığıyla boğuşan arkadaşların olduğu bir topluluktur, Türkçe öğretmenliği yapmak isteyen ama kadroya alınamayıp üzülerek oyungezere gelen noktalama işaretleri için bizi uyaran yakışıklımı yakışıklı abilerimizin bulunduğu güzel bir forumdur, Birbirinden Güzel yazarların bulunduğu ama değerleri bilinmeyen yeni kayıt olmuş bir insanı forumdan bezdiren ve forumdan gitmesi için uğraşan bir topluluk olup laf yediğinde ne yapacağını bilemeyip klavyeyi sinirden camdan aşağı atan ve bir kuşun ölümüne sebep olan arkadaşlarımızın olduğu, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bu forumu inci.oyungezerspot'a çeviren cana yakın ama bir okadarda bencil arkadaşlarımızın bulunduğu topluluktur.

Beğenenler: RikudouSennin

PersonaPersona
Üye
OK, hll spr dvm
Üye
Persona dedi:

OK, hll spr dvm

Arkadaşı talibandan atma sebebini öğrendik :)
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Mağara adamı iyi giriş yapmıştın foruma sonradan saçmalamaya başladın
Üye

Mağara adamı iyi giriş yapmıştın foruma sonradan saçmalamaya başladın

Sağlam adamı bakırköylük eden arkadaşlarımız bulunuyor :)

Beğenenler: emilo

Lancelot_TRLancelot_TR
Üye
Forumun kanayan yarası hakkında güzel bir eleştiri yapacak gibi gidiyorken bir anda hunili konuşmasına dönmüş yazdıkların.

"ergenismus del vakisnus" nedir arkadaş...

Beğenenler: aztek

NesteressNesteress
Üye
Klavyeyi camdan aşağı atıp bir kuşun ölümüne neden olma kısmı çok çarpıcıydı.

TaxmanTaxman
Üye
arkadaş ağır saçmalamış.
gerçi hepsini okumadım.

PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Forumda karşılaştığı tutumdan yakınmış haklı yönleri var fakat dergide uzun zamandır promo kod ile ilgili şikayeti bırak bunun geyiği bile dönmemişti diye hatırlıyorum sanki
NesteressNesteress
Üye
Ki o promo kod dilenen kişiler, forumda aktif olarak yazan kişiler değil. Adamlar bir anda geliyorlar promo kod dilenmeye sonra yok oluyorlar, ta ki yeni bir promo kod gelene kadar...
Üye

Forumun kanayan yarası hakkında güzel bir eleştiri yapacak gibi gidiyorken bir anda hunili konuşmasına dönmüş yazdıkların.

"ergenismus del vakisnus" nedir arkadaş...

Bazı Arkadaşlarımız forumda aşırı derecede saçma saçma yorumlar yazdıklarından dolayı onların dillerinden konuşma gereği duydum. :)

Nesteress dedi:

Klavyeyi camdan aşağı atıp bir kuşun ölümüne neden olma kısmı çok çarpıcıydı.

Sağol kardeşim :)

Taxman dedi:

arkadaş ağır saçmalamış.
gerçi hepsini okumadım.

Merhaba bazılarını saçma olsun diye yazdım zaten anormal birşey yok daha yeni gelmemize rağmen 2. günümüz oldu hemen bana karşı bir tavırlar,ön yargılar oldu gerçi bunlar umrumda olmuyor tam tersi hoşuma gidiyor, gülüp geçiyorum :)

Forumda karşılaştığı tutumdan yakınmış haklı yönleri var fakat dergide uzun zamandır promo kod ile ilgili şikayeti bırak bunun geyiği bile dönmemişti diye hatırlıyorum sanki

Merhaba

Sadece bu forumda üye olan oyungezer üyeleri bulunmuyor başka forumlarda üye olup derginin fotoğrafını çekip kod çalışmıyor diye yakınanlarla karşılaşmıştım onuda dile getirmek istedim çoğu yazdığım şeyler doğru diğerleri saçmalıktan ibaretti zaten sizlere saygım sonsuzdur :)

Nesteress dedi:

Ki o promo kod dilenen kişiler, forumda aktif olarak yazan kişiler değil. Adamlar bir anda geliyorlar promo kod dilenmeye sonra yok oluyorlar, ta ki yeni bir promo kod gelene kadar...

Merhaba

Sadece promo kod mevzusu dile getirilmiyor adamların dergilerine koymuş oldukları posterler için hakaretler, youtube sayfalarına hakaretler hiç hoş değil forumda bir konunuza ergence yorum yapılırsa ne hissederdiniz bende onu hissediyorum hiç hoş olmuyor :)

Alıntıdaki mesaj silindiği için editlenmiştir - Todza

Merhaba

Şu tutunumuz bile hiç hoş değil belki sizden yaşça küçüyüm belkide büyüğüm daha bunu bile bilmeden abuk sabuk, onur kırıcı yorumlar atmanız gerçekten takdire şayan. Olgun bir insanım diye geziniyorsanız olgunca davranın o vakit, benide 15-16 yaşında bir liseli gibi düşünüyorsanız, Doğrudur öyleyim ama akıl yaşta değil baştadır. :)

Genede size saygım sonsuz ben burada düşüncelerimi dile getirdim burası bir forum olduğuna göre tartışmaya açığız demektir, ama onur kırmadan ve seviyeyi bozmadan ben trollemeyle karışık bir şekilde saçma sözcüklerden ibaret bir şekilde yazdım görüşlerimi (bağzı arkadaşlar bu dillerden anlıyor) :)

Beğenenler: Nesteress, Piranha

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller