Oyungezerin Kısa Tanımı :)
TaxmanTaxman
Üye
birader her yazılanı neden ciddiye alıyorsun ki sen.

son 2 günde roman yazdın forumda, o kadar uzun yazacak ne buluyorsun? asdfasdf senin yerine ben yoruldum anasını satayım.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Derdini anlatmış arkadaş işte.Sen normal olarak yazmaya devam et yakında alışırsın burdaki geyiğe mavraya

Not:Kelime yazımında bir sıkıntı gördüm trolluk olarak algılamazsan yazayım
rubyredrubyred
Üye
bi hata ettim okudum pişmanım. bu pişmanlığı anca donanimhaberde 5 uzun csb okuyarak atlatabilirim sanıırm.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Meraba

O yazdığım basit bir göndermeydi.

Beğenenler: Taxman

TodzaTodza
Üye

Meraba

Göndermeyi gönderdim, biraz daha dikkat lütfen göndermelere, gönderme yapayım derken kendinizi gönderilmiş bulmayın ondan sonra.
esekesek
Üye
todza yine todzalıyor.
TodzaTodza
Üye
esek dedi:

todza yine todzalıyor.

I didn't choose the moderator life...moderator life chose me...
esekesek
Üye
aahhahahahah

bugün çok iyisin ahahaha
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Todza dedi:

Meraba

Göndermeyi gönderdim, biraz daha dikkat lütfen göndermelere, gönderme yapayım derken kendinizi gönderilmiş bulmayın ondan sonra.

ok
mağarasızmağaradamımağarasızmağaradamı
Üye
Taxman dedi:

birader her yazılanı neden ciddiye alıyorsun ki sen.

son 2 günde roman yazdın forumda, o kadar uzun yazacak ne buluyorsun? asdfasdf senin yerine ben yoruldum anasını satayım.

Birşeyi uzun uzun inceliyorum ki roman gibi yazıyorum ama gel gelelim bağzı arkadaşlar saçma yorumlara meğilleniyorlar :)

Derdini anlatmış arkadaş işte.Sen normal olarak yazmaya devam et yakında alışırsın burdaki geyiğe mavraya

Not:Kelime yazımında bir sıkıntı gördüm trolluk olarak algılamazsan yazayım

boşver artık foruma girmeyeceğim için eski konularıma bakar bakar hatalarımı düzeltirsiniz :)

rubyred dedi:

bi hata ettim okudum pişmanım. bu pişmanlığı anca donanimhaberde 5 uzun csb okuyarak atlatabilirim sanıırm.

Orada okumak zorunludur diye bir tabela asmadık :)

Meraba

Dediğim gibi Allah'a yakın benden uzak olun kardeşim :)
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller