Oyungezerin Kısa Tanımı :)
aztek
Üye
İ. Evren dedi:

aztek dedi:

bilmiyorum birader yapmayı. yapın da bir hayrınız dokunsun

Yapma daha iyi valla. Senin lp`lerin tek iyi bulduğum tarafı uzatmadan hemen mevzuya girmesi. =)

Videolarımı izlemediğine emin gibiydim halbuki. Eğer istisnasız her videoya göz atıyorsan düşünceni dikkate alayım.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Videolarda saçma sapan introlara sinir oluyorum. Zira gereksiz bi' şey benim için. Boşu boşuna anca videoyu uzatıyor.

İzleme mevzusunda, arada gülmek için izliyorum yav. =)
aztek
Üye
Arada izliyorsan ne düşündüğünün pek önemi yok. Intro benim için de önemli birşey değil aslında ama lazım diyen çok oldu.
TaxmanTaxman
Üye
ya ne introsu. koyma intro falan.

jejunum koymuyor mesela, onun videoları çok iyi.
aztek
Üye
koyacam demedim yahu, yapmayı bilmiyorum zaten : DD ama çok kişi koy dedi diye şettim. forum dışından.

RelentlessRelentless
Üye
Intro yapmak bebe işi yav, işin %90'ının program yapıyor zaten.
ReyJeyReyJey
Üye
vidyoların sağ üst köşesine falan bi simge iliştirsen güzel olabilir.
aztek
Üye
Şu an için çektiğim videolar tamamen forumun keyfine özel ama olur da abone sayısı benim kontrolüm dışında çok fazla büyürse illa ki birkaç özelleştirme yaparız.
FirewingFirewing
Üye
Konu amacından sapmış olduğu için kilitlenmiştir.

Spoiler: Dipnot
Konuyu açan kişi burda mı değil mi bilmiyorum ama zaten şart değil, emsal olsun diye yazacağım. "Bazı arkadaşların anladığı dilden konuşuyorum" dediğinizde haklı olsanız dahi haksız konuma düşersiniz. Kimse böyle bir tavır takınıp da dengeli tepkiler alacağını sanmasın. Konu içerisinde yazılmış olan "işte yine ogz yapacağını yaptı, yeni gelen adamı ezdi trolledi" manalı mesajlar da yersiz o sebeple.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller