Halisaha - 26-27 Nisan
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
Eski konuyu açtığım hesaba giriş yapamadığım için konunun başlığını editleyemiyordum. Yeni bir konu açmak ihtiyaçtı diye düşündüm.

Her hafta halısahada kozlarımızı paylaşıyoruz. Gelin sizde kaba et büyüteceğinize.

Yeni Sahanın adı Best Kapalı Spor Tesisleri.

Haritada yeri şu şekilde:

https://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=Aydın+Erler+Caddesi,+Istanbul,+Turkey&aq=0&oq=aydın+erler+caddes&sll=37.0625,-95.677068&sspn=40.545434,86.572266&vpsrc=6&ie=UTF8&hq=&hnear=Bahçelievler+Mh.,+Aydın+Erler+Cd,+Bahçelievler,+Turkey&ll=41.006589,28.886125&spn=0.009457,0.021136&t=m&z=16

Zeytinburnun'dan T1 Kabataş-Bağcılar hattına bağlanıp Mehmet Akif durağında inmeniz yeterli. Hemen durağın karşısıunda
OneInchManOneInchMan
Üye
taggip başgan
Üye
beyler Cuma 19.00-20.00 ye aldım sahayı.

8-9 u sordum ama doluymuş. onun dışında 12-1 vardı.
Üye
beyler,

sahayı aldım ama

:(

benim artılar yalan. Mustafa'ya bağlı gibiyiz. Mustafa karşim +3 falan patlatmassa yalan.
baypalbaypal
Üye
Anadolu yakası sahil şeridinde de biri bir organizasyon yapsa da 10 yıl aradan sonra halı saha yüzü görsek.
OneInchManOneInchMan
Üye
abi geleceksen tavutpaşaya da gelirsin ya :P bir metrobüse bakıyor

ben artı 1
LovermanLoverman
Üye
baypal dedi:

Anadolu yakası sahil şeridinde de biri bir organizasyon yapsa da 10 yıl aradan sonra halı saha yüzü görsek.

ben taa küçükyalıdan geliyorken bu ayıbb kardeş
OneInchManOneInchMan
Üye
bu arada hasköy sahilde iyi bir saha buldum. 100 lira dedi adam. metröbüsten yürüyerek 5 dk falan. bir bakın siteye tesislere, maçta konuşuruz.

http://www.haskoyspor.org/
Üye
beyler artı zorlayın. berke yok, benim artı yok. sıkıntıdayız.

olm ben o sahayı biliyorum. yani yanlış sahayı düşünmüyorsam eğer o saha 11x11 büyüklüğünde.
OneInchManOneInchMan
Üye
lover
matrim
amen
ben +1
gduman

fak. sahayı da erkenden aldık. neyse yarın olsun 3-5 yere sorayım.
ryuukryuuk
Üye
evime 3 saat uzaklıkta bi halı saha olmasa gelirdim ben

Beğenenler: baypal

discussioncontroller