Need For Speed: Rivals
aztek
Üye
MrClown dedi:

aztek dedi:

yahu ilk most wanted filan öyle ahım şahım oyunlar da değildi, alt tarafı grafik paketini değiştirip, birkaç ek özellik sokuşturup tekrar sürün piyasaya, deli gibi satar yine. neyin kafasındalar anlamıyorum ki

gerçi neden her yıl yeni COD çıkar gibi NFS çıkardıklarını da anlamıyorum. satıyor mu cidden?

Oyunda karakter vardı. O blacklist falan, ayrı yarışçılar... Carbon bile güzeldi. Son NFSler BABA AL SÜR ARABAYI kafasında ve ruhu yok.

Bunun tersini söylemedim ki ben, tam anlamamışsın ne demek istediğimi. yani o eski most wantedı direkt remake edip sürseniz daha çok sevilir diyorum.
KaNaBuKaNaBu
Üye
Undercover'dan beri tadı yok serinin, Underground 3 yinede deli gibi beklenir... Birde şu online muhabbeti herşeyin tadını kaçırdı, istemiyorum, sevmiyorum ben, Underground 2 tadında olsun 3, birazda ilk Most Wanted (Blacklist), ve süper ara videolar olsun, atmosfer çok önemli...
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
aztek dedi:

MrClown dedi:

aztek dedi:

yahu ilk most wanted filan öyle ahım şahım oyunlar da değildi, alt tarafı grafik paketini değiştirip, birkaç ek özellik sokuşturup tekrar sürün piyasaya, deli gibi satar yine. neyin kafasındalar anlamıyorum ki

gerçi neden her yıl yeni COD çıkar gibi NFS çıkardıklarını da anlamıyorum. satıyor mu cidden?

Oyunda karakter vardı. O blacklist falan, ayrı yarışçılar... Carbon bile güzeldi. Son NFSler BABA AL SÜR ARABAYI kafasında ve ruhu yok.

Bunun tersini söylemedim ki ben, tam anlamamışsın ne demek istediğimi. yani o eski most wantedı direkt remake edip sürseniz daha çok sevilir diyorum.

Ha yok ben de öyle konuyla ilgili düşüncelerimi paylaştım. Sana karşı bir şey yok hacı :P
Ck34Ck34
Üye
Araba yarışına COD muameleside yapılıyor ya söylencek bir şey yok.Araba yarışı alt tarafı alın oynayın abi konuşmaya bile değmez.Sonuçta grafikleri güzel,araç sürüşü güzel,detaylar güzel ee daha ne olacaktı.konu olması şartmı oyunda.?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
böyle sığ sığ düşünceler yüzünden sektörün bu halde olduğunu bi ben görmüyorum sanırsam

Beğenenler: Utku Çakır

Ck34Ck34
Üye
Aha geldi bizimki.Bir araba yarışının hikayesinin olup olmamasından bahsediyorum.Asıl insanlar sanki fps miş gibi hikaye bekledikleri için adamlar beklentiyi ne yapsalar karşılayamıyorlar.The Run'da hikaye vardı araba yarışı için gayet iyi bir konusu vardı noldu yerden yere vuruldu.Bir araba yarışında önemli olan grafikleri detayları sürüşü verdiği zevkmidir yoksa hikayemidir sen söyle.?
Üye
evet kardeş gene üstün inceleme ve analiz becerilerinle bu konuyu da açıklığa kavuşturdun
çünkü hepsinin aynı anda olmasını istemek "çok şey istemek" oluyor di mi? illa ki birini yaparken diğerini batırmaları gerek yapımcıların
olmuyosa zorlamıyacaksın birader, neyse cebimize 3-5 kuruş giriyor diyerek ineği kurutmanın manası yok
düzgün iş yapmak bu kadar zor olmasa gerek
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Derken bir IGN TURKEY çevirisi koyayım durun hele:

"Need for Speed: Rivals’ı heyecanlı bir sürüş olarak görmek en iyisi. Zıpla, bağır, daha hızlı gitmek için uğraş... Multiplayer'a getirdiği yenilikçi yardımlaşma yaklaşımıyla..."

Beğenenler: phd

Ck34Ck34
Üye
@combiningperson ben sadece hikaye olmasının gereksizliğinden bahsediyorum çünkü çoğu kişi NFS serisinde hikaye olmasını istiyor.Bende bunun gereksiz olduğunu düşünüyorum.çok şey istemek oluyor dimi falan demişsin ama ben çok fazla şey beklenmesin tarzı bişey değil hikaye olmasın diyen biriyim ve biraz öncede sana bunu sordum sence hikaye gerekli mi gereksiz mi onun dışında herşeyden konuşmuşsun.
Üye
muhalefet olamayan muhalefet

hepsi gerekli demişim birader neyini anlayamamışsın?
discussioncontroller