Need For Speed: Rivals
Ck34Ck34
Üye
Anlamadım demedim tek bir soru sordum grafik falan bilmemne hakkındaki fikirlerini önemsemiyorum yarış oyununda hikaye olması gereken birşey mi diye sordum bana sadece vermen gereken cevap evet gerekiyor(ki öyle diyorsun) çünkü hikayeyle oynamak daha zevkli gibi birşey.Ama sen dışardan dolu gözüken fakat fazla uzun ve boş cevaplar veriyorsun.Sakın yanlış anlama amacım sana saldırmak falan değil.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
niye kardeş sadece senin yazdıklarını cevaplayacam diye bi kural mı var?
cevabını aldıktan sonra istemiyorsan okuma mesajın gerisini
defecteddefected
Üye
son zamanlarda Midnight Club: LA ve Forza Horizon'dan iyi arcade yarış oyunu çıkmadı

bu forumda da 50 kere falan yazmışımdır gerçi ama NFS serisi High Stakes şaheserinden sonra bitmiştir benim için

The Run fena değildi. O da SADECE VE SADECE VE BASTIRARAK SÖYLÜYORUM SADECE yeni bir şey denedikleri için.
hebelehoohebelehoo
Üye
Hot Pursuit de gayet güzeldi.

Eskilerden Porsche Unleashed de çok çok güzeldi. Hakiki Most Wanted'ı saymaya bile gerek yok zaten. Evet seriyi Cod'a çevirdiler ama arada iki üç tane güzel oyun da çıktı hakkını yemeyelim.
defecteddefected
Üye

Battlefield 4'ün içerdiği bug'lar yüzünden geliştirilmesinin askıya alındığını daha önce haber yapmıştık. Ancak oyunların dahi sadece para kazanma aracı haline geldiği bir sistemde, böyle haberler iyimserlik ile karşılanmıyor. Bizzat kendi hissedarları, EA'yı dava ediyor.

Dava dün itibariyle California'da açıldı. Davacılar, Haziran-Aralık 2013 arasında EA hisselerinden satın alan yatırımcılar. Dava dilekçesinde şunlar deniyor:

"..Davalı EA, hit oyunu Battlefield 4 ile ilgili çok büyük reklam kampanyaları düzenlemiş ve beklentileri kasten yükselterek, davacı müvekkillerimizi yanıltmıştır. Bu abartılı reklam kampanyaları sonucunda kendi hisse senedi fiyatlarını 28.13 Dolara yükseltmiştir. Ancak oyunun hatalarla dolu olduğunu bildiği halde piyasaya sürmek için ısrar etmiş ve gösterdiği yönetim zaafiyeti ile vaad ettiği hiçbir şeyi -DLC'ler kastediliyor- sunamamıştır.

Bu durum, hisse senetlerinin 21.01 Dolara düşmesine neden olmuştur. Davalı EA'nın gösterdiği yönetim beceriksizliği Battlefield 4 ile sınırlı değildir. Need For Speed Rivals isimli oyunda bulunan performans sorunları hiçbir şekilde ciddiye alınmamış, oyun bu hali ile piyasaya sürülmüş ve satabileceğinden çok daha az satarak gelir kaybına neden olmuştur."

Bizim hukuk sistemimiz için biraz tuhaf gelse de, asıl iddia edilen EA'nın hisse senetlerinin fiyatını kasten yükseltmesi. Eğer bir firma, gerçeğe uygun olmadığını bildiği halde yaptığı açıklamalar ile beklentileri yükseltir ve borsa değerinde suni bir artış yaratırsa, bu ciddi bir suç sayılıyor.

bsc

Beğenenler: kurtkapan

defecteddefected
Üye

Beğenenler: Astus

rubyredrubyred
Üye
pc den farkı yok
LovermanLoverman
Üye
rubyred dedi:

pc den farkı yokhatta 1 tık daha altı diyebiliriz
defecteddefected
Üye
rubyredrubyred
Üye
sürücü nerde yav
discussioncontroller