Ogz Battlefield 3 Squad-ARTIK HER GECE !
ReyJeyReyJey
Üye
yaz yaklaşıyor, tabii benim boş zamanım artıyor :F pek denk gelemiyorum kimseyle bu yüzden bayağıdır oynamadım. aslında hala oyunu oynayan kişi sayısı fazla forumda, fakat oldukça dağınık ve düzensiz. aklımda bi squad oluşturup haftada en az 3-4 kez oynamak var. skype üzerinden muhabbet edebiliriz bir yandan, kişi sayısı artarsa iki squad bile kurabiliriz. tabii konu hiç iplenmeyebilir de : (

LET THE HUNT BEGIN

image

katılımcılar:
-Amen (muhtemel)
-kurtko(muhtemel)
-rabired
-sıpa
-baypal
-matrim
-todza
-jethro
-redbeard
-aven
-hysteria
-alternative
-uraura

bonus: sultan ı the reyiz (başlığa yazmamış lakin oynuyor, rica etsem belki gelir.)
Amenquiver
Mod
Oyunu alırsam ve bilgisayar da performans olarak izin verirse sürekli oynayabilirim. Sniper oynamayı seviyorum.
kurtkapankurtkapan
Üye
bilgisayar kaldırsa gelicem. kaldırmıyor
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Yazın pc'mden ayrıyım büyük olasılıkla. I'm out.
rubyredrubyred
Üye
say beni
esekesek
Üye
yeni bilgisayarımı alırsam ben de gelirim. origin'de vardı sanırım bi bf3'üm, yanına bi de premium çakarım oh mis.
baypalbaypal
Üye
oyuna sahibim bilgisayarım kaldırıyor lakin çalışıyorum :) işte hepsi bi arada olmuyor.
mesai saatleri dışında hafta içi akşam saatlerinde hafta sonu gece saatlerinde ben her türlü oyuna dalarım.

casual oyuncuyum öyle vurulunca oyun kaybedince triplere girecek adamlarla oynamam. helikopter uçak kullanamıyorum. iyi bir tankçı olabilirim. sniper olacak kadar sabırlı değilim ama benim gibi casual oyuncularla oynayacaksam en iyi sniper olurum :)
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
en düşük ayarlarda 20-25 arası fps alıyorum ben. stabil değil, genellikle 15 altına düşüp duruyor.

oynuyorum ama, aldığımdan beri 80(56 saatmiş) saati geçmiştir. başka olaylar çıkmazsa oynarım ben de.
rubyredrubyred
Üye
matrim, adresini ver sana plaket yaptırıp yollayacam. o değerlerle 56 saat, helal olsun.
TodzaTodza
Üye
Temmuza kadar buralardayım, takılabilirim bende. Skype'da oyunlarda kasıyor, 30 kişilik ts kanalım var oradan atarız şukela olur.
aztek
Üye
ahahah konuya yazan neredeyse kimsenin pcsi ya oyunu düzgün çalıştırmıyor yada gelemiyor. reyceydeki de şanssızlığın dibi yalnız : D
discussioncontroller