Ogz Battlefield 3 Squad-ARTIK HER GECE !
SwooshSwoosh
Üye
sana değil abi cihadcıya dedim : D
Vivec
Üye
Swoosh dedi:

tank falan patlattıktan sonra çetten TROLOLOLOL falan da yazıyor musun

Hayır. Mücahit, alçak gönüllüdür çünkü en yüce duyguların insanıdır.
gduman94gduman94
Üye

bilader beni de çağarın beni de çağarın diyorsunuz, hiçbiriniz gelmiyorsunuz. ben misal giriyorum eşek online ise voice chat açıp ilk bulduğumuz yere dalıyoruz işte, oyun lobisi gibi planlı programlı olmuyor. bir girdikmide, 3-4 saat gidiyor minimum.

o değil de, RPG'yle çılgın atıyorum adeta. az önceki maçta RPG ile jet indirdim, vivec'le eşek helideydi görmediler içim acıdı.

Organize olmanın ne demek olduğunu biz çok iyi biliriz, beraber oynamayı biz biliriz biz...

Beğenenler: Vivec

rubyredrubyred
Üye
gudu haklı sayılır.
JethroJethro
Üye
Ekleyin beni o zaman battlelog'da

İsim: SketchQ

Oyungezer Alpha Squadın içerisine de bulabilirsiniz.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Ben de yeniden başladım bf3`e. Kimler oynuyor şu an bilmediğim için ben ID`yi veriyorum: Naroiden. Oynayanlar eklesin beni. Çoğunlukla sekizden sonra falan girebiliyorum anca. Ek paket olarak Back to Karkand ve Close Quarters var bende. Ona göre oynayabileceğim hani.
AlternativeAlternative
Üye
İndiriyorum şuan oyunu, Origin ID : PleaseAttackMe
Vivec
Üye
Bu gece ki oyunlar çok başarılıydı özellikle seine crossing haritası. Karşı takımdaki başka bir squad ile yaşadığımız kıyasıya mücadelede kâh bir binayı kaybettik, kâh geri kazandık. Eşek'in düşmanın karşılıklı pusu kurarak oluşturduğu death zone'lara ardı ardına yardırarak girmesi sonucunda 4 yandan gelen atış altında birden fazla kez buharlaşması akabinde ihtiyatlı şekilde oynamaya başlaması önemli bir kazanım oldu.
skybladeskyblade
Üye
Vivec dedi:

Bu gece ki oyunlar çok başarılıydı özellikle seine crossing haritası. Karşı takımdaki başka bir squad ile yaşadığımız kıyasıya mücadelede kâh bir binayı kaybettik, kâh geri kazandık. Eşek'in düşmanın karşılıklı pusu kurarak oluşturduğu death zone'lara ardı ardına yardırarak girmesi sonucunda 4 yandan gelen atış altında birden fazla kez buharlaşması akabinde ihtiyatlı şekilde oynamaya başlaması önemli bir kazanım oldu.

Dün güzeldi cidden. Eğlendim ben de baya. Herkesi bekleriz.
iozbayiozbay
Üye
ID : iozbay
discussioncontroller