90's Hits
PhenomenonPhenomenon
Üye
2000's Hits'den sonra bir de forumdaki insanların çoğunun çocukluğunun geçtiği 90lı yılları sallamış şarkıları yeniden hatırlayalım.

RikudouSenninRikudouSennin
Üye
PhenomenonPhenomenon
Üye
HOXHOX
Üye
küçükken marketlerde dinlediğim şarkılardır (continent, götzen ve migros). aklıma gelenler:

eiffel 65 - blue
sash! - ecuador
cher - believe ve dove la more
j. lo - if u had my love (bu çok iyiydi)
madonna - frozen
melanie c - i turn to you
ace of base - all that she wants
ve tabiki tarkan - kır zincirlerini

bazıları 2000'nin başları olabilir.

Beğenenler: Phenomenon

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
90'lar Türkçe Pop'da bundan daha büyük hit var mıdır acaba?

Sonra

Albümün gizli silahı

Aacayipsin süper albümdü.

Beğenenler: RedBeard, Snorlax

SnorlaxSnorlax
Üye

Beğenenler: RedBeard, Potter

RedBeardRedBeard
Üye
Şimdilerde Şeytan Azapta'nın yanına yaklaşamıyor çalışmalar. Zamanında böyle müzik yapılmış olması şimdilerde etkiliyor insanı.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Snorlax dedi:

Ek olarak:

Vay be, Med Cezir albüm çıkalı 20 sene oldu. Ve Levent Yüksel bir daha böyle güzel bir albüm yapamadı.
creiGncreiGn
Üye

Vay be, Med Cezir albüm çıkalı 20 sene oldu. Ve Levent Yüksel bir daha böyle güzel bir albüm yapamadı.

*öhöm*

Adeta bir Dream Theater.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu da güzel ama bi Med Cezir kadar sevemedim. Levent Yüksel'i, Levent Yüksel yapan Onno Tunç ve Sezen Aksu'dur. Onno Tunç zamansız göçünce, Türkçe Pop olayı b.ka sardı ve bir daha da çıkamadı.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

creiGncreiGn
Üye
Vallahi katılamıyorum yorumuna pek. Adamın Sıfır Km ile yaptığı müzik değme progresif rock gruplarına taş çıkaracak seviyede. Özellikle Türkiye'de bu kadar üst seviye rock müziğe pek şahit olmadım şahsen.

Zalim, Med-Cezir coverları falan da çok güzel hem =p

*Albümü detaylı dinlemediysen Rahat Bırak, İnsomniya ve Meraklı'ya da bir bak derim.
discussioncontroller