90's Hits
rubyredrubyred
Üye
@Jullianne Power FM Hits mi yoksa Number One FM Party Hits kasetlerini mi buldun : P
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Bu da güzel ama bi Med Cezir kadar sevemedim. Levent Yüksel'i, Levent Yüksel yapan Onno Tunç ve Sezen Aksu'dur. Onno Tunç zamansız göçünce, Türkçe Pop olayı b.ka sardı ve bir daha da çıkamadı.

Aynen öyle oldu. Hep düşündüğüm ve hissettiğim birşeyi dile getirmişsin. O zamanlar onno tunç kimdir bilmezdim tabi adam öldükten sonra merak edip öğrendim ki türkçe popu götüren adam oymuş. Çok erken kaybettik rahmetliyi.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bir de rahmetli Uzay Hepari var. Yasasaydi suan Sinan Akcil gibi tirtolarin esamesi okunmazdi.

Beğenenler: kral julien

kral julienkral julien
Üye
Onno tunç kim nan, kafanızdan isimler uydurmayın hiç duymadım : DDD

aha bi de uzay hepari çıktı, ne olm bunlar : D
JulianneJulianne
Üye
rubyred dedi:

@Jullianne Power FM Hits mi yoksa Number One FM Party Hits kasetlerini mi buldun : P

90'larda çocuktum olm ben, HBB ile geçti günlerim. Bilirim yani Mega Hafıza ile İngilizce öğrenmeyi, Yalan Rüzgarı ve Cesur ve Güzel ile aile uyutmayı falan. Garip dönemlerdi ama her dönem gibi güzel şeyleri vardı. (:

HBB demişken... (:

Beğenenler: rubyred, Bonecrusher

JulianneJulianne
Üye
Ver. 3 (:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Beğenenler: SmoKiNg ACE

JulianneJulianne
Üye
Ver. 4
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
kral julienkral julien
Üye
Her ne kadar boy bandlik leş bir müessese olsa da zaman içinde koca koca adamlardan 15 yaşındaki veletlerin eline kaldığını görmek insanı üzüyor
JulianneJulianne
Üye

Her ne kadar boy bandlik leş bir müessese olsa da zaman içinde koca koca adamlardan 15 yaşındaki veletlerin eline kaldığını görmek insanı üzüyor

Öyle valla. En azından 90'ların boyband'leri anlamlı şarkılar yapabiliyorlardı. Mesela...

Bir de şunu koymazsam olmaz. (:

Beğenenler: Firewing

rubyredrubyred
Üye
jülyen çocukluğumu yeniden yaşattın yav. senin attıklarını dinlerken aklıma gelenleri de ben atayım

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
discussioncontroller