Ryse (Xbox One Exclusive)di bir zamanlar
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
of çok iyi oldu

romalı oyunları severim
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Sistem gereksinimleri Titan 4-way sli confirmed.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Dead Rising 3

Ryse

Xbox ONE. Exclusive devi.
NeOzguRNeOzguR
Üye

CryTek'in g*tü kurtarma çabaları bunlar.

Vay be. Crytek demek ki Türk oyuncularına ve oyun sektörüne o kadar kötü şeyler yaptı ki gram sevilmiyor. Hayır bir ülkeye elinden geldiğince yardım etse dahi alacağı tepki bu kadar işte. Çünkü;

- Biz mi dedik yardım edin diye?

- Dandirik oyunlar yapan firmanın nesini destekleyeyim?

- vs. vs.

Değil mi?

Beğenenler: rubyred

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
uzay kuvetleri 2911 i destekledin mi
defecteddefected
Üye
forza horizon 2 yüzünden xbox one alacağım için pc'de oynamak yerine orada oynarım büyük ihtimalle

ha olur da forza horizon 2'yi pc'ye duyursalar elimim sürmem xbox one'a
CoraxCorax
Üye
pinky ye bildiğin gangbang yapmışsınız la
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Crytekin kendi catisi altinda calisanlarina iyi davranmadigi da bir gercek bu arada.
NeOzguRNeOzguR
Üye

uzay kuvetleri 2911 i destekledin mi

İlk defa duyuyorum adını. İzlemedim de. Fakat konu bu değil. Ortaya çıkan işi beğenmeyebilirsin. Adamları da sevmeyebilirsin. İtici bulabilirsin, samimi bulmayabilirsin vs. vs. Bunlar apayrı şeyler. Bunlara lâfım yok zaten. Sevmeyen sevmesin.

Fakat Türk oyuncularında Crytek'e karşı anlamlandıramadığım kadar büyük bir nefret ve kin var. Bunu anlamıyorum. Adamların batmasını isteyen ve buna sevinecek adamları anlamıyorum. Anlayamam da. Nesini anlayayım bunun ben?

La ne yaptı da bunlar, bu kadar uç duygular oluşturdu milletin içinde? Yoksa rezil iğrenç bir şey yaptılar da Türklere karşı ben mi bilmiyorum, kaçırdım?

@FadeToBlack

Doğrudur valla. Ama şöyle bir düşünüyorum da çalışanına iyi davranan firma oyun sektörünü geçtim dünyada kaç tane var?
kral julienkral julien
Üye
ubisoft a ea ye yapılan şeyler, eh biraz da zamanında türk medyasının abartmış olması da var. çok ekstrem bir durum değil bana kalırsa
discussioncontroller