Ryse (Xbox One Exclusive)di bir zamanlar
defecteddefected
Üye
Edindiğimiz bilgilere göre; PC sürümü duyurulan Ryse: Son of Rome'un dil seçenekleri arasında Türkçe seçeneği yer almayacak. Konuyla ilgili resmi açıklama yok ancak duruma göre bir ihtimal olarak oyun Türkçe olabilir.

Hatırlarsanız oyun Xbox One'da da Türkçe olmamıştı. PC sürümünde bu durum değişebilir.
http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Ryse_Son_of_Rome_Turkce_Olmayabilir-64873.htm

Spoiler:
CryTırt
CoraxCorax
Üye
berbati içi boş oyunlar çıkarmaları crytek ten nefret etmem için gayet yeterli bir sebep

Beğenenler: defected

RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
NeOzguR dedi:

Fakat Türk oyuncularında Crytek'e karşı anlamlandıramadığım kadar büyük bir nefret ve kin var. Bunu anlamıyorum. Adamların batmasını isteyen ve buna sevinecek adamları anlamıyorum. Anlayamam da. Nesini anlayayım bunun ben?

Ufaktan dokundurulmuş bana, geldim.

Birincisi Crytek'i sevmememin Türk olmamla hiçbir alakası yok, hatta Crytek ile Türk bağını kurmuyorum bile, bana göre AAA oyunlar yapmaya çalışan bir yapımcı sadece bu. Zaten Crytek'i sevmeyen bir tek Türk oyuncular değil, pek çok communityden laf yedi bugüne kadar Crytek.

İkincisi Crytek Crysis serisinin kalitesini düşürüp, moduculara ve map yapımcılarına birinci oyundan sonra arkasını dönerde, Warface, Ryse, şu yapacakları salak MOBA gibi saçma sapan projelere kafa atarlarsa batacaklarını söylerim gayet.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Valla hacılar ben burada Crytek hakkında kimin ne düşündüğünü bilmiyorum. Genel konuşuyorum. Bunu söyleyeyim öncelikle.

@RAGEPLUG

Dünyadaki oyuncuları, forumları pek takip etmem. O yüzden onların Crytek hakkındaki düşüncelerini bilmiyorum. Ama Türk oyuncuların çoğunun bu firmaya karşı büyük bir nefret beslediğini bir çok yerde gördüm. Atıyorum bugün batsalar "Ohhh süper oldu!", "Hakettiler" vb. gibi cümlelerle kutlayacak adam çok.

Eyvallah sevme Crytek'i. Saçma projelere giriştiğini söyleyip bu bağlamda batacaklarını ön görmende de bir sorun yok. Buna zaten ne denilebilir.

Ama gerçekten bir vatandaşın gelip Crytek'in batmasını isteme sebebini anlayamam. Çünkü bence bunun açıklaması yok. Diyorum ya sevme, tasvip etme, kız-söv. Ama kardeşim bu ve bunun gibi firmalarda yüzlerce kişi çalışıyor. Adamlar sırf senin sevmediğin (genelleme yapıyorum burada) işler yaptı diye "ölsün, bitsin" mantığı nedir? Zaten yeni işlerinde tutulmazsa çökeceklerdir.

Burada da Crytek'i savunuyormuşum gibi bir algı oluşuyor. Alâkası yok. Sadece bizim milletin bu nefret duygularına şaşırıp kalıyorum. Hayatın her alanında o kadar kötü duygular barındırıyor ki bizim Türkler inanılır gibi değil. Belki de çoğu Türk sırf o seviyelere ulaşamadığı ya da ulaşamayacağı için firmanın batmasını istiyor. Oyun felân hikâye belkide.

Boşuna demiyorum anasını satayım Drow'ların gerçek yaşamdaki yansıması Türk toplumu diye.
kral julienkral julien
Üye
Ya bugün ea batsa keyiflenmeyecekmiyiz, activision batsa kalkıp göbek bile atarız, cryteke özel bir şey değilki, aynı zamanda türklere özgü birşey de değil
rubyredrubyred
Üye

Ya bugün ea batsa keyiflenmeyecekmiyiz, activision batsa kalkıp göbek bile atarız, cryteke özel bir şey değilki, aynı zamanda türklere özgü birşey de değil

yav iyi de niye keyifleneyim ben onu anlamıyorum. adamların oyunlarını beğenmeyip almıyorumdur tamam ama batmalarından keyif almam. özellikle crytekin batması üzücü olur benim için
__skytalker____skytalker__
Üye
Activision batsa baya bi keyif alırım açıkçası. Baya hem de.
hebelehoohebelehoo
Üye
EA batmasın yav bak mis gibi Türkiye ligini koydu adamlar. Ya da batacaklarsa bile sadece Fifa çıkarsınlar, gerisi olmasa da olur.

Crytek olayına gelirsek; boş oyunlar çıkaran boş bir firma oldular maalesef. İlk Crysis'in üstüne koyabilecekleri çok şey varken koyamadılar, olmadı. "Grafikler güzel olsun da gerisini salla panpa" kafasındalar hala. O yüzden nefret biraz ağır evet ama sevilmemeleri çok doğal.
BenjaminBenjamin
Üye
ubisoft ve activison batsın hakikaten
rubyredrubyred
Üye
yav niye batsın niye ? bana bunu açıklayın. ne oldu kağıtlarını aldınız da sizi borsada katakulliye getirip paranızı kuşa mı çevirdiler ? evinize gelip haciz mi uyguladılar ? ya da bacınıza "şşşşt kız nabıyon, bah hele" falan mı dediler? niye yani. ubiye ne kadar gıcık olduğumu en iyi skytalker bilir ama adamların batmasını istemem.
discussioncontroller