Ryse (Xbox One Exclusive)di bir zamanlar
__skytalker____skytalker__
Üye
EA marka çıkarsın devamını başkaları getirsin.

@ruby olum acti lan. Adamlar oyun dünyasının kanseri, gram hayırları yok, sadece zarar.
Üstüne bir de Transformers yüzünden oluşan kişisel nefretimi de ekleyince hunharca isterim batmalarını. Kotick'e kafam girsin.
kral julienkral julien
Üye
rubyred dedi:

yav niye batsın niye ? bana bunu açıklayın. ne oldu kağıtlarını aldınız da sizi borsada katakulliye getirip paranızı kuşa mı çevirdiler ? evinize gelip haciz mi uyguladılar ? ya da bacınıza "şşşşt kız nabıyon, bah hele" falan mı dediler? niye yani. ubiye ne kadar gıcık olduğumu en iyi skytalker bilir ama adamların batmasını istemem.

hay ulan ciddi olacağı tuttu herifin, makara lan hepsi, sabah akşam batsınlar diye dua ediyor değiliz
rubyredrubyred
Üye

rubyred dedi:

yav niye batsın niye ? bana bunu açıklayın. ne oldu kağıtlarını aldınız da sizi borsada katakulliye getirip paranızı kuşa mı çevirdiler ? evinize gelip haciz mi uyguladılar ? ya da bacınıza "şşşşt kız nabıyon, bah hele" falan mı dediler? niye yani. ubiye ne kadar gıcık olduğumu en iyi skytalker bilir ama adamların batmasını istemem.

hay ulan ciddi olacağı tuttu herifin, makara lan hepsi, sabah akşam batsınlar diye dua ediyor değiliz

yok lan sen ciddi değilsindir de ciddiler olanlar da var. aha bak sky :D
batmalarını istemememin sebebi de insanlıktan falan değil ne halleri varsa görsünler
__skytalker____skytalker__
Üye
Sus pis humanist.
MosquéteroMosquétero
Üye
Yav şu ülkede sırf Türk diye Cevat Yerli'yi öven tipler var hep.
Ne bileyim bir Hideo Kojima daha az tanınıyor bu ülkenin oyuncu kitleleri arasında.
Son yıllarda çıkan oyunlarının içi boş teknoloji demoları olması bile Crytek'i sevmemek için yeterli bir nedenken bu ülkede bu kadar pohpohlanması içimi bayıyor benim, nefret ediyorum adeta. Batsa sevinirim doğrusu.
AlphariusAlpharius
Üye
o kadar kişiye ekmek veriyorlar yauuww

Beğenenler: Corax

liquoredmindliquoredmind
Üye
Bu arada Crytek'in bir Türkiye ofisi var değil mi, onlar neler yapıyorlar bilen var mı? Eşi dostu olan vardır belki aramızda. Tamamen merak gerçekten, yermek ya da laf sokmak için değil, hani bir proje falan var da biz mi bilmiyoruz? Proje yoksa toplanılıp altın günü falan mı yapılıyor, nedir olay?
NeOzguRNeOzguR
Üye

Bu arada Crytek'in bir Türkiye ofisi var değil mi, onlar neler yapıyorlar bilen var mı? Eşi dostu olan vardır belki aramızda. Tamamen merak gerçekten, yermek ya da laf sokmak için değil, hani bir proje falan var da biz mi bilmiyoruz? Proje yoksa toplanılıp altın günü falan mı yapılıyor, nedir olay?

Bunu bir yerde açıkladılar da şimdi nerede olduğu aklımda değil. Şu anda yeni kurulduğu için var olan projelere destek sağlıyorlar. İleride doğrudan oyun yapımına girişecek deniliyordu.
hebelehoohebelehoo
Üye
Crytek konusunu burada devam ettirmek yanlış ve alakasız ama en son burada konuşulduğu için şunu da kondurayım:

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/08/08/crytek-s-cevat-yerli-unpaid-crytek-employees-were-impatient-and-emotional-.aspx

Bu adamlar nefret edilmeyi hak ediyormuş hakikaten. Ayrıca Türk olduğu için "şark kurnazı" ve "mağdur edebiyatı" diyor ve çekiliyorum.
defecteddefected
Üye
Sony'ye de sağlam yalvarmışlar ki bu ay Plus Crysis 3'ü verdi.
discussioncontroller