The Crew
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
The Crew alalı baya olmuştu, yüklemiştim de hatta ama bi türlü oynamamıştım. Haftasonu girdim epey oynadım. Baya da online insan var oyunda hala. Oyun fena olmamış ama Ubi nin arabaları bu kadar para sömürüsüne dönüştürmesi ve gereksiz DLC manyaklığı bitirmiş oyunu belli ki. Yoksa oyun tutarmış baya.

Oyunda modifiye kısmında çok fazla seçenek yok ama olanlar da bana tatmin edici göründü. NFS 2015 de çok modifiye seçeneği varmış gibi görünüp çoğu aracın bir haltını değiştiremediğini fark edince geçirdiğim sinir krizini iyi hatırlıyorum. Bu oyunda o kadar kafaya takmadım niyeyse. Belki beklentiyi düşük tuttuğum içindir.

Oyunu araç içi kamerasıyla oynamak epey eğlenceli ve kolay, ona çok şaşırdım açıkcası. Bir ara çok uzun süre sadece iç kameradan oynamışım, küçük kuzenim gelip "abi araba nası görünüyor dışardan bi göstermedin" diyince fark ettim :D

NFS 2015 pc portu rezalet bu devirde yapılan bir oyun için. En iyi sistemde bile sürekli çöküyor, yollar vs yüklemede yavaş kalıyor, yarış ortasında haritanın dışına düşüyorsun. sesler gümlüyor bazen. NFS 2015 de severek oynadım ama The Crew çok daha stabil bir oyun olmuş. Ayrıca The Crew harita genişliği ve ortam çeşitliliği bakımından NFS 2015'e kat kat çakıyor.

Gelen olursa girerim fırsat buldukça akşamları.

Ben de böyle oyunları hep geriden takip ediyorum. Zaman fazla olmadığı için tüm oyunlara yetişemiyorum. O yüzden forumdaki hareketlilik bittikten sonra denk geliyorum sanırım. Ama zaten forumda hangi oyun için toplanıp organizasyon yapılıyor ki o da ayrı konu.

Bir ara BF4 de toplaşıyorduk eğlenceli oluyordu. Bir de CS ci grup var gördüğüm birlikte oynayan. Onlar da Global / LEM falan takılıyor zaten ayak uyduramıyoruz ama onlar bile doğru düzgün toplanmaz olmuş gördüğüm kadarıyla.

Forumca yaşlandık yahu :/
discussioncontroller