THE ORDER 1886 (Only On Playstation)
defecteddefected
Üye
SANTA MONICA & ReadyAtDawn
kurtkapankurtkapan
Mod
çok ilginç bişi bu yav.
kral julienkral julien
Üye
şunun gameplay ini göstereceklerdi arkadaş. Ne tonda bir şey olduğunu anlayamadık.
JulianneJulianne
Üye
Yapacakları dünyanın... Adamların ellerinde "elektron plazma" silahı var ama halen yaratık avlamaya korumasız at arabası ile gidiliyor. Yanlarında görebildiğim bir tane bile yakın mesafe silahı yok, zırh desen ne gezer, takım gene 4 kişi... Adı L4D: 1886 olsa yeridir. Yap şu oyunu on kişi kaldırabilecek bir halde, herkes kafa göz girişebildiği kadar girişsin ama yok; illa 4 olacak o sayı...

MMO oynatabilen bir konsola, 64 kişiyi multi-player çatıştıran bir konsola, 4'ten yüksek sayıda adamı co-op oynatabilen bir oyun yapamadıkları için yapımcıları kınıyorum lan. Laflar da hazırladım!
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
God of War geliyor sandım ama bu da ilgimi çekti. Ne de olsa Santa Monica yapıyor.
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Bundan ötesi artık elbiselerin gerçek zamanlı kırışmasıdır.

image
image
NeOzguRNeOzguR
Üye
Yapımcı bir konuşmasında "Oyun içinde silah yapımı olacak" gibi bir lâf etti. Yani denişik şeyler yapabileceğiz gibi.

Bir de bu oyunun kamera açısını merak ediyorum ben. Ready at Dawn ve Santa Monica GoW serisi dolayısıyla 3. şahıs görünümde oyun yapmışlardı bu zamana kadar. Buradan çıkarsak belki bu oyunda 3. şahıs kameradan oynanır. Ama içimde bir ses BŞN (FPS) olacak diyor.
JethroJethro
Üye
Oyun 3.şahıs kamerasıyla oynanıcakmış.

Gametrailers'daki röportajda söylemişlerdi.

Beğenenler: NeOzguR

SamsonSamson
Üye
Steampunk oluşu oyuna kafadan 8 verdirir ama.

Umarım böyle olur...
kral julienkral julien
Üye
Ben oyunun sunumunu, trailerı falan çok beğenmedim. Yani doğru yapılmamıştı bana göre. Çok daha etkileyici olabilirdi, mesela Ubisoft yapsaydı sunumu daha iyi kotarırlardı
esekesek
Üye
ubisoft olsaydı aşırı cilalanmış bir gameplay koyardı.

santa monica çok başarılı kurgulanmış(sinematik açıdan) bir trailer'la çıktı.

fair enough.

Beğenenler: Cloud_Strife

discussioncontroller