NBA 2K14
hebelehoohebelehoo
Üye
Elbette ki yok. Ya şimdi başıma geldi yazmam lazım. Maccabi'de Darko Planinic diye bir adam var, adamı tanımıyordum bu noktaya kadar. Euroleague'i o kadar yakından takip edemiyorum. Adam pivot, boyu 6'1". Ulan böyle saçmalık mı olur diye baktım internetten, adamın boyu 6'11"miş. Sağolsunlar Avrupa takımlarını koymuşlar ama bu kadar özensizlik olmaz ya. Böyle on tane örnek sayarım, iyi ki de para verip almamışım zaten olayı tamamen yeni konsollara koymuşlar, çok ayıp ettiler bu sene.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Darkor dedi:

Yarısı bile yok. Yeni grafikler, myCarreer'ın detaylı hikaye modu, saha içinde devre arası ve maç sonu röportajları, myGM modu hiçbirisi PC, Xbox360 ve PS3 versiyonlarında yok, eğer next gen almazsanız 2K13'den farkı yok yani.

O zaman 2K13'e devam.
AstusAstus
Üye
PC versiyonu Euroleague takımları eklenmiş 2K13

belki düzeltmişlerse online'ını 2k14 alınır, yoksa hiç gerek yok valla.
DarkorDarkor
Üye
Abi o NBA TODAY sayfası ne öyle aman yarabbi :o Ayrıca uğraşıp haber girmişler kobe 13 asist yaptı ama kaybettiler diye. Harika yav.

Edit: Online maç yapayım dedim, epey lag var. %30la şut attım release zamanları lag yüzünden bozuldu. PC oyunlarında lag olmuyor internetde birşey olmaması lazım. Buna rağmen 14 sayı geriden gelip son 1.5 dakikada öne geçtim ve karşımdaki eleman rage quit yaptı. Win yazıldımı bilmiyorum ama hiç VC kazanmadım. Next gen bile bazı şeyleri kurtarmıyor.
Geass
Üye
My Player oynarken All Star hafta sonu etkinliklerinde smaç yarışmasına seçildim :O Hiç beklemiyordum. PC versiyonuna da koyduklarından haberim yoktu bile. Yapamadım zaten hareketleri :/ Modlar arasında hiç denk gelmedim. Acaba sadece My Player için mi var ?
DarkorDarkor
Üye
Geçen sene ekstra dlc olarak veriliyordu allstar haftasonu etkinlikleri. Ondan önce senelerde sokak tarzı blacktop modundaydı bu oyunda hiç aklıma gelmedi bakmak.

Bu arada online oynarken lagdan daha beter bir sorun kadroların eski olması. Olması gereken oyuncuların olmamasının yanı sıra ratingler de eski. Örneğin Michael Carter Williams gibi sezonda herkesi şaşırtıp hak ettikleri ratinge sonradan gelen adamlar hala 68lerde sürünüyor.
salvosalvo
Üye
The Park'ta lag vardı biraz evet. Başka mod oynamadım henüz online. Çok buggy oyun yalnız genel olarak. The Park'ta kortlar sürekli donup kalıyordu. Locker room'da etkinleştirdiğim VC'yi kariyer modunda göstermiyor, sadece kıyafet vs. satın alınan menülerde gösteriyor. Ne anladım o VC'den ben? Oyun başlatırken zaten 5-6 dakika siyah ekran gösteriyordu, en son siyah ekrandan sonra yükleme ekranında takıldı ve kapatmaya çalıştığımda crash hatası verdi. Umarım yeni yamayla düzeltirler bunları yakında. Oynayış ve grafikler çok güzel, maçtayken bunlar insanın aklına gelmiyor ama bayağı bitmeden itmiş oyunu 2k sanki.

Neyse aldık madem, bari günlük VC'miz olsun:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.catdaddy.nba2kmobile
https://itunes.apple.com/us/app/mynba2k14/id719219018?mt=8

Beğenenler: Darkor

DarkorDarkor
Üye
Öğe ülkenizde kullanılamıyor diyor android için. Lel
salvosalvo
Üye
iOS sürümünü denedim, çirkin mirkin ama günde 1000 civarı VC veriyor.
salvosalvo
Üye
Patch 3 iddia edilenin aksine siyah ekran ve vc transferi sorunlarını çözmemiş görünüyor. Bugün bir de mycareer modu shooting antrenmanında takılı kaldı, ebediyen sanırım. Irving gel iki top atalım dedi, gittim, art arda 20 şut istedi ama çoğu şutu algılamıyor oyun, 20 yapmak imkansız gibi bir şey bu durumda. Kariyer save'i de direkt antrenmana geri atıyor, atlamak falan da yok, gitti kariyer sanırım. Seviyorum oyunu ama bu kadar sorunlu bir oyun oynamadım gerçekten, bug salatası.
discussioncontroller