NBA 2K14
DarkorDarkor
Üye
Aynen bunu yazacaktım. Bu sorunu çözdüğü iddaa edilen patch durumu daha beter hale getirdi bende. Siyah ekran süresi arttı ve bazen oyun içinde kapatmamı gerektirecek donmalar oluyor. Daha uğraştıracak galiba...

PS Store da takılıyor, resetlemeden açılmıyor. NBA 2K14'ü geçtim alet buglı şu an.

Edit: Artık oyuna bile giremiyorum :D

Beğenenler: salvo

salvosalvo
Üye
Başkalarına da olmuş haliyle bu antrenman'da takılı kalma hatası. Tek mantıklı çözüm önerisi mycareer save dosyasını silip buluttan eski bir save yüklemekti, yaptım. Bu sefer de save dosyasını görmüyor oyun, baştan başlatıyor kariyeri. Sanırım bir süre mycareer bug'ları ayıklanana kadar bu modu oynamamak lazım.

Siyah ekran birden düzeldi bugün bende bu arada.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
GMG'de 6 dolara alınabiliyor indirim koduyla beraber şu aralar.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Bazen oyun maçın başından beri bir takımı yendiriyor çok açık. Karşı takımın şutları patır patır girerken seninki çok istikrarsız oluyor bir de karşı takım bütün ribaundları çekiyor.

Bir örnek de veriyim geçen gün Houston'a karşı maç yaptım ve maçın tamamında geriden takip ediyordum fark 8-9 civarında maçın son dakikalarında atak yaptım ve fark 4'e kadar düştü ve 50snye kala hücumlarını sıkıştırdığım bir anda top Ömer'in elinde patladı 3lük çizgisinin gerisinde ben de hemen içeriye ribaund almaya geçmiştim ki Ömer 3lük soktu moralimin içine etti. Bazı maçları kıçınızı da yırtsanız alamıyorsunuz.
DarkorDarkor
Üye
Normal maçta değil de myCareer'da oluyor bana. Çok saçma olaylar var. Bir tarafımı yırtıp 11 sayı öne geçirmiştim takımımı, 4 dakika kala benche yolladılar beni. Son 30 saniye girdiğimde karşı takım 14 sayı farkla öndeydi... Başka bir maçta da son 20 saniye serbest atışlarla maçı eşitledikten sonra saçmasapan bir basket yedik ve 14 saniye kala benim takım taktik faul yapmadı. Sonra neymiş efendim ilk 5 için hazır değilmişim :)

Orantısızlıklar 2K13'ün online'ında çok oluyordu. 3 maç tüm üçlüklerin giriyor, 4. maç bomboş kalsan da atamıyorsun.
DarkorDarkor
Üye
Şimdi dank etti, play-off modu nerede? LeBron hikaye modu da yok?
AsunaAsuna
Üye
beyler ilk defa nba oynuyorum kafama takılan bi kaç şey var. Attığım hiçbir şut girmiyor zar zor bi tane sokabildim, defansda çok kötüyüm bi türlü defans yapamıyorum, bu sorunları nasıl çözerim 20 şuttan bi tanesinin girmesi çok can sıkıcı, 2. si defansı nasıl yapabilirim ilk periyoddan 40 sayı yedim. Adamların her atağı ya sayı ya faul oluyor. Dokunsam faul çalıyolar gerçi de.
F710 la oynuyorum ona göre cevap verirseniz sevinirim.
DarkorDarkor
Üye
Şut atma tuşuna basılı tutuyorsun ya, oyuncu topu kafa hizasına kadar kaldırana kadar bekle sonra tuşu bırak, orta mesafeden yetenekli bir oyuncuysa atar. Savunmada da top çalma tuşuna çok abanma, sadece rakibin önünde kalmaya çalış. Hiç olmuyor diyorsan top kimdeyse sen başka adamı savunmaya geç, takımın otomatik savunma yapar.

Beğenenler: Asuna

Geass
Üye
Youtube'da 2K yayını yapan kanallar var. Onlara bak. En azından nasıl oynadıklarını görünce sende de bir fikir oluşur. Bir kaç arkadaşımla oynarken fark ettiğim bir şey var birde bilmem sende de var mı, oyuncuları tanımıyorlar. Mesela tutup Howard ile üçlük atmaya çalışmalar, şut kullanmalar gibi şeylere kalkıyorlardı :D Oynadıkça alışılacak bir şey NBA. Oynadıkça her oyuncu için ille de top kafasına kadar gelmesini beklemiceksin mesela :P Curry topu kafasına kadar kaldırmadan atıyor mesela. Alışması zor oluyor o yüzden de :(

Beğenenler: Asuna

PhenomenonPhenomenon
Üye
Ayarlardan(presentation olması lazım) shot feedbacki aç böylece erken mi atıyosun geç mi atıyosun öğren ve geliştir kendini. Savunma için Intense-D tuşunu öğren configden basılı tutarak savunmaya çalış. Arkadaşların dediği gibi oynadıkça alışıyorsun, başta bocalaman normal.
discussioncontroller