NBA 2K14
AsunaAsuna
Üye
ilk periyoddan 40 sayı yiyince zoruma gittiydi. Gerçi en gerçekçi modu hangisi yani simulasyona en yakın onda oynamak istiyorum.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Ben oyunu belki 80 saat oynamışımdır ( her gün 1-2 maç yapıp kapıyorum ) Hala adam gibi ribaund alamıyorum. Bir oyuncu ile max ribaund sayım 10 (6 dk hall of fame).
DarkorDarkor
Üye
Aynen ribaund zor. Benim oyuncum PF , ribaund skilli 90 ve periyodu 8 dakikadan oynamama rağmen kariyer rekorum 15. (30 küsur maç sonrası)

Bu arada katılıyorum oyuncuları tanımak da çok önemli, hatta o takımın oyun tarzını bilmek bile. Yıllardır oynuyorum şu oyunu ama mesela Miami ile Philadelphia'dan daha kötü oynarım. Çünkü elim Sixers'a ve ordaki oyunculara alışmış.

Beğenenler: Geass

melencolia1melencolia1
Üye
Bugün Xbox360 için NBA 2K14 aldım, eve geldiğimde oyunun Ntsc olduğunu farkettim. Şimdi benim konsol Pal olduğundan, oyunun kutusunu, daha doğrusu güvenlik şeridini açıp açmama konusunda tereddütte kaldım. Bu konuda beni aydınlatacak, nirvanaya ulaştıracak, belki de kelebek etkisi sonucu kaderimi değiştirecek biri varsa çok makbule geçerdi.
melencolia1melencolia1
Üye
Konu hakkında fikri olan varsa, gerçekten yardım bekliyorum. Şimdi oyunu açıp da çalışmazsa, mağazaya geri veremeyeceğim.

Düzenleme: Denedim, çalıştı. Huh.
DarkorDarkor
Üye
Oyunun en iyi kısmı saha dışı olaylarla vs MyPLAYER diyordum o da hayalkırıklığı yarattı. Sırf takım playofflara girecek diye sıktım dişimi ve bu sıkıcı takımda kaldım (Utah Jazz). Benle en çok ilgilenen takım Philadelphia'ydı oraya gitmek istiyordum, yazın offseasonda direk hallederim dedim ama bir baktım ki direk sezonun 1. maçına attı beni ve ilgilenen takımlar sıfırlandı. Şu an Denver Nuggets görünüyor, peh.

İlk 15-20 maçta iki sinematik yapıp göz boyuyorlar.
defecteddefected
Üye

Beğenenler: Astus

Geass
Üye
Ya konuyu hortlattım ama hâlâ bilgisayarında yüklü olan var mı ?

Seushiro's Animation Mod diye bişi kurdum. Oyundaki oyuncuların şut stillerini falan değiştiriyor ama ben orjinalinde kaç senedir oynadığım için alışamadım. Eğer kurulu olan varsa aşağıdaki dosyaları bir yere uploadlayabilir mi ?

nba_animations.iff, siganims_generic.iff and tunedata.iff

Şansımı deneyeyim dedim bi.
rubyredrubyred
Üye
Geass dedi:

Ya konuyu hortlattım ama hâlâ bilgisayarında yüklü olan var mı ?

Seushiro's Animation Mod diye bişi kurdum. Oyundaki oyuncuların şut stillerini falan değiştiriyor ama ben orjinalinde kaç senedir oynadığım için alışamadım. Eğer kurulu olan varsa aşağıdaki dosyaları bir yere uploadlayabilir mi ?

nba_animations.iff, siganims_generic.iff and tunedata.iff

Şansımı deneyeyim dedim bi.

yüklü bende. eve gidince unutmazsam atarım.

edit: korsan diye mi bilmiyorum ama o dosyalar yok. 0A 0B diye başlıyor dosyalar sanırım bu paketleri açmak lazım. eskiden böyle değildi ya 2k dosyaları dediğin gibi iff dosyları ortaydı alla alla

Beğenenler: Geass

Geass
Üye
Eyvallah yine de teşekkür ederim. ^_^
discussioncontroller