NBA 2K14
SiyabendSiyabend
Üye
Pomeron dedi:

image

PS4' de Fifa 14' dü de görmek istiyoruz :D
Kimi
Üye

Beğenenler: Phenomenon

PhenomenonPhenomenon
Üye
Rüya gibi, ama nihayet grafikler gerçekçi değil gerçek kıvamında. Yeni nesil geldi !
rubyredrubyred
Üye
oynanış ve modlar aynıysa grafik nereye kadar ?
PhenomenonPhenomenon
Üye
LeBron modunu oynamadın herhalde. Jordan modu ile yarışamaz ama yine de keyifli.

Oynanış ise aynı demek çok büyük haksızlık olur, oynanış pürüzsüz hale gelmiş, yüzlerce yeni animasyon koymuşlar yeni. Sadece bu yeni grafikler için bile alınırken niye eleştiriyim. Benim için önemsiz olsa da bir çok kişi Euroleague takımlarının gelmesine de çok sevinmiştir.

Ayrıca bütün bu olaylar rekabetin olmadığı bir yerde gerçekleşiyor. EA Sports son nba oyununu 2010'da çıkardı, bu durumdayken kızılması gereken taraf 2K değil EA Sports. Buna şükretmemiz lazım, sadece menü tasarımını değiştirip çıkarsalardı el mahkum alınırdı 3 senedir, ama adamlar her sene üzerine koydular 2K12 dışında.
Geass
Üye
Lebron Modu'nun Fantasy kısmını bitirdi bitirdim. Tek maç kaldı sanırım. Oynaması güzeldi. Ama Fantasy kısmında tutup geçmiş senelerin oyuncularının yaptıklarını Lebron'a uygulamaya çalışmaları çok anti patik geldi. Gerçi şikayet etmiyorum çok sonuçta daha kariyeri bitmeden birini bu şekilde böyle bir modun merkezine oturtmak zor bir olay. :) Zevkliydi oynaması.

Keşke birazcık daha gerçekçi olsaydı dedim ama. Maç içinde play-off statlarını gösteriyorlar; bi bakıyorsun Paul George %70 ile play-off oynuyormuş. 35+ sayı ortalaması da cabası.. Özellikle ilk maçlarda Big 3'ler falan kurulurken aklımda hep nasıl kuruldu bunlar, kontratlar nasıl oldu falan diye düşündüm. (Association alışkanlığı sanırım. Sürekli Big 5 kurmaya çalışırdım ordan merak ettim.) Ayrıca önce Kobe'nin sonrada Wade'in emeklilikten dönüp Lebron'a yardıma gelmesi komik geldi özellikle Wade :D Kabul bazıları detay denilebilecek özellikler ama sadece söyleyeyim dedim. :) Daha gerçekçi bi senaryo olsaydı keşke.

Oynanışta Phenomenon'a katılıyorum. Daha gerçekçi olmuş.Önceki senelerde faul almakta zorlanırken bu sefer içeri drive edip sayı alabiliyorum. Yalnız arada gözüme çarpan ve pek hoşnut olmadığım animasyonlar var. Top rakibin elindeyken arkadan yaklaşıp topu alayım diyorum ama sanki duvar varmış gibi oyuncu bir iki adım geri gidiyor. :/

Umarım Live 14 oynanış olarak tatmin eder de seneye daha da iyi bir oyun çıkar... :)

PhenomenonPhenomenon
Üye
Fantasy modda gerçekçilik aramamak lazım, makaraydı epey. Mesela Iverson'ın Philly'e geri dönüp playofflarda 31 sayı ortalaması tutturması güldürmüştü iyice. Ayrıca bazı şeyler biraz ayıp kaçmış bana göre, LeBron'u yine merkezinize alın ama diğer oyuncuların da hakkını verin. Kobe ASLA geri dönüp LeBron'un Robin'i olmaz, bence orada çok ayıp olmuş Kobe'ye, keza Nowitzki'nin 40 yaşında GSW'de oynayıp 3-4 sayı ortalamasıyla oynaması da yanlış olmuş bence. Sen yine LeBron'a kral muamelesi yap ama niye diğer oyuncuları harcıyorsun, sanki o senaryoda LeBron'un da parmağı var gibi. En başta dediğim gibi ciddiye almamak gerek hiç. Keyifliydi diyip geçmek lazım.

Beğenenler: Geass

ToroToro
Üye

ABİ SİZ MANYAK MISINIZ BU NE LAAN
Geass
Üye
O 500 interview arasında Popovich'de vardır sanırım :D Umarım o ilginç röportajlarına benzer röportajlarda görürüz :D İyi düşünmüşler ama pc'yi adamdan saymıyorlar ya çok üzülüyor ve kızıyorum :/

oropheroropher
Üye
Oyuncular kendi arasında, koçlar da kendi arasında neden hep aynı şekilde duruyor peki?
Yahu 600 farklı gerçek ses kullanıyorsun, 10 farklı animasyon çakamıyor musun?

Beğenenler: MAVİSAKAL

discussioncontroller