Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
sadece kapama tuşuna basılı tutunca kapandı

ana tuşa da aynı anda basarsam SS alıyor dediğim gibi. sizde ayfon 5 var heralde o daha farklı olabilir
RelentlessRelentless
Üye
Manan bitmiş büyü yapamıyon demek ki.

Beğenenler: Swoosh, Corax

defecteddefected
Üye
hâlâ yazılımla pil ömründe harikalar yaratılabileceğini sanan var ki dünyadaki en stabil mobil işletim sisteminden bahsediyoruz. (sonradan edit: pardon ipad rezaletini unutmuşum) adamlar zaten dibine kadar yapabileceklerini yapmıştır.

bir kaç ıvır zıvır özelliği de siz kapatırsanız %0.5 falan iyileşme sağlayabilirsiniz sanırım genel pil ömrümde.

ha yarın bi güncelleme yayınlayıp sadece telefon rehberi ve mesajları bırakırlar, başka bir uygulama/servis çalışmaz, o zaman cillop gibi uzar pil ömrü.
dodgerdodger
Üye
Ben iPad'in şarj süresinden çok memnunum?

Beğenenler: Alpharius, defected

SYSCLEANERSYSCLEANER
Mod
ARkadaşlar şöyle bir şey var apple harici diğer ürünlerin şarj sürelerini daha iyi olmasını bir sebebi ebatlarla alakalı iphonun için açarsanız zaten gıdım boşluk olmadığını göreceksiniz. %50 kadar alanı zaten pil kaplıyor Telefonun ebatı büyüyünce kullanılan pcb bileşenleri aynı kalmakla beraber pil büyüye biliyor, şöyle düşünün iphone ilk çıktığında beri ebadı pek değişmedi ama işlemci gücü ekran görüntü kalite anlamında çok ilerledi ve buna rağmen genede kullanılabilir bir pil ömrü sunuyor...

Bu arda yazılım yöntemleri ile pil ömrünü arttırmak mümkün bir yere kadar pek tabi... G2 de bu yöntem ile çok başarılı pil ömrü alınıyor bunuda telefonda gram kullnarak yapıyor bu am sayesinde ekranı daha az tazeleyerek gerçek anlamda tasarruf sağlıyor doanım olarak iphone bunu içeriyor ise yazılım ile daha çok kullanması sağlanabilir, pek tabi telefonunu yarısından fazlası pil ile dolu olmasınında etkisi var...

http://www.phonearena.com/news/LG-G2-battery-life-test-long-live-the-king_id50808
defecteddefected
Üye
dodger dedi:

ipad'in şarj süresi uzun

kullanım süresi kısa

ios7 öyle bir kasıyor ki sağolsun

stabilite için dedim ben onu
LovermanLoverman
Üye
İos 7 kasıyor diyen ilk adam sensin tanıdığım biliyor musun, genelde kasıyor diyenler aleti mahvedenler oluyordu bir de ekşideki.
defecteddefected
Üye
valla ios 6 yüklüyken yağ gibi akıyordu cihaz ki jailbreak'liydi

ios7 yüklemek için temiz restore attığım halde kasıyor. ayrıca çoğu forumda aynıdertten muzdarip bir çok insan var

iphone sorun yok fakat ipadlerde kötü maalesef

new ipad bu arada
AlphariusAlpharius
Üye
bende 3rd gen ipad var

2-3 ay önce 7ye geçtim

hala çok iyi pili falan, kasmıyor da
dodgerdodger
Üye
defected dedi:

dodger dedi:

ipad'in şarj süresi uzun

kullanım süresi kısa

ios7 öyle bir kasıyor ki sağolsun

stabilite için dedim ben onu

iOS 7 sıkıntılıydı da, şu son 2 sürümde düzelttiler. Takılma, kare atlama falan kalmadı bende. Standby süresini geç zaten, benim kullanım sürem 11-13~ saat civarı tam pil ile. Bence gayet yeterli.

edit: iPad 4
discussioncontroller