Hotline Miami 2: Wrong Number
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
isotic dedi:

ilk oyundan daha mı zor olmuş bu ya

İlk oyundaki sıkışık maplerin yerini hayvan gibi geniş mapler alınca oyun rasgeleliğini, hızını kaybetmiş, melee weaponların oyun üzerindeki etkisi azaltılmış. Bunların yerini ranged weaponlar, yavaş tempo ve plan üzerine kurulu bir oynanış almış, hali ile daha zor.

Spoiler:
Jake, Son ve Ritcher'ın bölümleri dışında ilk Hotline Miami'nin tadını alamadım.

Beğenenler: Persona

phdphd
Üye
Yalnız arka sayfada Bone PCGamer'ın puan tablosunda sayı artarken hızlıca screenshot aldı sandım, cidden 57 vermişler :F

Resmen muharebe dönüyor yorumlarda.
PomeronPomeron
Üye
Bitirmek kaç saat sürüyor?
SwooshSwoosh
Üye
yaw şimdi bitirdim ama oyunun yarısından itibaren anlamaya çalışmayı bırakıp adam öldürdüm sadece ve müzik dinledim. konuyu şöyle efendi gibi ele alıp anlatan bir yer var mı
isoticisotic
Üye
Sonu çok güzel deyil mi ya : 3
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Oyun bütün hızını ve momentumunu kaybetmiş. Soteye yatıp geleni alıyorsunuz artık.

darkprensdarkprens
Üye
Alottt more reliantttt on gunzz xdd

>Tony silah kullanamiyor
>Dallas da oyle
>The Son
>Writer

Demin x15 combo yaptim oyunda. Hiz ve momentum gayet duruyor oyunda. Bazi bolumler haric ama o bolumler ayri guzel bence. Soldier'in bolumleri oyle degil ama bayildim acikcasi. Mekanlar buyuk oldugu icin sadece shifte basip biraz daha dusunmek lazim sadece.
PomeronPomeron
Üye
Oyun güzeldi ama ilkine oranla eğlencesi ve akıcılığı azalmış bence. Hele bazı bölümler zorluğuyla bıktırdı beni.
Spoiler:
Ormanlı görevleri
filan hiç sevmedim ama
Spoiler:
ilk oyunla bağlantısı
hatrına bir şey demeyeceğim. Bir de oyun boyunca az seçeneğe sahip olmamız(herhangi bir karakter için) canımı sıktı biraz. Böyle dallı budaklı bir hikayeden ziyade, fanları merkezine almış bir oyun da güzel olurdu açıkçası ama bu hali de kötü değildi kesinlikle. After credits öncesinde olan
Spoiler:
halisünasyonu
sevmedim anlamlı olsa bile.

darkprens dedi:

Spoiler:
Alex ve Ash'i sadece 3-4 bolumde oynayabilmek cok kotu ya, en eglenceli karakterlerdi.
Elektrikli testerenin verdiği zevki en son bölümde onlarla oynamaya mecbur kalınca anladım ve tadı damağımda kaldı. :/

isotic dedi:

Spoiler:
harbi o atomic blast ne niye oldu anlamadım? bilen varsa aydınlatırsa mutlu olurum.

Spoiler:
Hem Amerika'nın hem de Rusya'nın başkanı öldürülünce. Rusya tvde ki haberde de dendiği gibi bunu bir savaş olarak görüyor ve bırakıyor atom bombasını. Ben de tam ''Eee, o zaman yazara, dedektife n'oldu? Hep havada kaldı'', derken bence basit ama sonradan yorumları, teorileri filan okuduğumda biraz mantığa oturttuğum bir son oldu. :P

Bir de isotic:

"There is a twist at the end, and I doubt you'll like it"

Bonus bölüme nasıl ulaşıyoruz bu arada? Oynayan var mı?
isoticisotic
Üye
@pomeron bonus bölüm için
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Oyunun habire silah kullanmaya teşvik ediyor olması çok kötü yav. Bir ton güzel gelişme var oyunda ama gameplayi korun ateş et, korun ateş et şekline çevirmeye çalışmaları canımı sıktı.

Beğenenler: Persona

discussioncontroller