Hotline Miami 2: Wrong Number
156789
AscAnsioAscAnsio
Üye
Oyun kesinlikle ilk oyundaki keyfi vermedi de, 100 üzerinden 70'in altına inecek kadar da kötü değildi ya.
isoticisotic
Üye
image
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Beğenenler: isotic

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oyunun son ACT ına geldim 21. gorevdeyım. Bu saate kadar uğraştım bıtırmeden yatmayayım dedım ama ı ıh. Artık yarın bıtrırım.

ilk eleştirim oyun aşırı yavaşlamış. Çok fazla cover arkası sote yapıp adam vurmak gerekiyor. Hatta başka türlü bölüm geçilmiyor diyebilirim. Hatta ben de mi mallık diye düşünüp walkthroug lara falan da baktım ama herkes aynı benim yaptığım şekilde geçmiş bölümleri.

Müzikler kötü demiycem ama ilk oyunun müziklerinin yanında esamesi okunmaz. Sırf müziğin verdiği gaz ile yardırıyorduk ilk oyunda. Bu oyunda oyun o kadar yavaş ki müzikler çok alakasız kaçıyor bazen bayıyor kapatıyorum müziği o kadar yani.

Bazı maskeler çok gereksiz olmuş. Meela ayı olan. Çift silah kullanabiliyorsun ama zaten 2-5 adam öldürünce silahın mermisi bitiyor ve atmak zorunda kalıyorsun elindekileri. Keşke yerden aldığı silahlar ile de akimbo yapıp devam etseymiş. Hadi onu uyduramıyorlar diyelim en azından yerden mermi toplama özelliği olsaymış ayı maskesi için.

İlk oyundaki maskelerin özellikleri ve oyuna etkileri daha fazlaydı sanki. Hem çeşitte çok daha fazlaydı. Ben en çok gazeteci vatandaşın oyun stilini beğendim. Hatta ilk başta silahlara ne yaptığını gördüğümde "Oha napıyorlan bu" dedim :D Bir de gazetecinin kalp masajı sahnesine bayıldım. Tabi ben adamın oyun stilini bilmediğim için mal gibi öldürdüm ilk karşıma çıkanı. :S

Hikaye fena değil bu arada. Henüz bitirmedim tabi o yüzden finali bağlanana kadar hikaye ile ilgili yorumu beklemeye alıyorum.

Bu arada oyunu 13 saat oynamışım. Sonlar baya zorlaştığı için bölümleri geçmek baya uzuyor. 20 saati bulmaz belki ama yaklaşacağını düşünüyorum son birkaç bölümde.

Beğenenler: Pomeron

156789
discussioncontroller