Ön ödemeli online alışveriş kartı PaybyMe Kart hakkında!
123459
Carnageror
Üye
arkadaşlar selamlar.
paybyme kart kullanan var mı? memnun mu?
ben aldım fakat henüz kullanamadım düzgün. ama yakında steam, psn v.b. yerlerde ödeme imkanları başlıyormuş. sanırım diğer hafta içi.

siz online alışverişlerinizde ön ödemeli kart kullanıyor musunuz? kullanıyorsanız hangisi?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Paybyme çoğu yerde geçmiyor. En azından Steam ve PSN'de geçse alacaktım. Onun gibi İninal kart var. Hemen hemen her yerde geçiyor. Tansaş, Migros ve PTT'lerden alabilirsin. Ben pazartesi alacağım. Kartın tek kötü yanı. Her ay 1TL kesiyorlarmış. Ama kartta para olmazsa kesemiyorlar.

Carnageror
Üye
ininal'da en 25 tl yükleme zorunluluğu var sanırım. ve kart 5 tl. sonradan her yüklemede havale olarak da 2 tl alıyolarmış.
aylık 1 tl hadi bişi değil ama diğerleri gereksiz gibi. etimiz ne budumuz ne: )
paybyme bedava. istediğin kadar da yüklüyosun. ama evet ininal master card anlaşması sayesidne her yerde geçiyor. sırf oyun sektörü bile deil.

bakalım steam, psn falan bekliyorum paybyme kart için. hayırlısı.
sultanahmetsultanahmet
Üye
turkcell'liysen cep-t paracard var ön ödemeli kart oda steamde rahatça kullanabiliyorum onun dışında mastercard geçen her yerde kullanılabiliyor.turkcell'le garanti bankasının bir kartı araştır istersen
TaxmanTaxman
Üye
hay allah kardeş sen neden her yerde türkcellin dandik kartını öneriyorsun. isteyen gidip düz olarak garanti paracard alsın, türkcellin aracılığıyla ne uğraşacaksınız.
118118
Üye
Alın bir öğrenci kartı, uğraşmayın bu çileyle, gerek yok bin türlü takla atmaya. Senelik ücreti olmayan bir sürü kart var yahu...

Beğenenler: Taxman, Dharkan

TergumTergum
Üye
Steam ile anlaştılar bugün arkadaşlar. Yaz indirimleri öncesi güzel bir hamle yaptılar. PSN ve Origin' e de geldi mi rakipsiz olacaklar bence.
118 dedi:

Alın bir öğrenci kartı, uğraşmayın bu çileyle, gerek yok bin türlü takla atmaya. Senelik ücreti olmayan bir sürü kart var yahu...

Abi doğru diyorsun da ön ödemeli olması çok büyük avantaj değil mi sence de ? Piriktir paranı yatır karta harca. Alacak verecek derdi yok. Çoğu öğrenci kartını kullandım; ama olmayan parayı harcamak ay sonlarında baya baş ağrısı yaratıyor. :) Öğrenci bütçesini düşündüğün zaman kredi kartlarından çok çok daha avantajlı demem o ki.

TaxmanTaxman
Üye
garanti sanal kart kullan o zaman.

gereksiz gereksiz aracılarla ugrasıyorsunuz.
SwooshSwoosh
Üye
kime ne birader belki adam bankalarla uğraşmak istemiyor

Beğenenler: westgrey

TaxmanTaxman
Üye
valla bankaya bir kez ugradim su ana kadar.

hesabi acarken
SwooshSwoosh
Üye
bankayla işi olmak =/= bankaya gitmek
123459
discussioncontroller