Ön ödemeli online alışveriş kartı PaybyMe Kart hakkında!
RedBeardRedBeard
Üye
Bu adamlar nasıl para kazanıyor yahu o vakit? Ben Türkiye'de böyle şeyler görmeye alışınk değilim. :/
118118
Üye
Kartı kullandığın zaman alışveriş yaptığın yerden komisyon alıyordur belki.
RedBeardRedBeard
Üye
Alıyor zaten, fakat Türkiye'deki bankaları ve uyguladıklarını düşününce adamlara saygı ve sevgi oluştu.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
İlerde yamuk yapmazlarsa ben de sevgi ve saygı besleyebilirim. :D
TiberiusTiberius
Üye
Pazartesi direk gidip alıyorum başlangıcı da The Bureau ile yapıyorum, ön siparişle alınca çok güzel eklentileri var :D

http://store.steampowered.com/app/65930/

Özellikle XCom Enemy Unknown çok iyi bir artı. Eğer isteyen olursa Spec Ops: The Line'ı dengi başka bir oyunla trade edebilirim.
TergumTergum
Üye
Duymayanlara bomba haber:

Geçen hafta humblebundle ile anlaştıklarını duyurdular. Gelsin ucuz paketler ;)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
PSN'den her alış-veriş yaptığımda, Paybyme kartımdan fazladan 10 krş çekiliyor. Üstelik bugün ilk denememde oyunu alamadığım halde yine 10 krş çekmişler! Nedenini bilen var mı?
TiberiusTiberius
Üye
Geçen hafta pazartesi günü başvuru yaptım fakat kart hala elime ulaşmadı, iletişim kurabileceğim bir telefon numarası da yok sitede. Site üzerinden mail yoluyla ulaşmaya çalıştım ona da cevap vermediler. Daha baştan böyle lakayt davranıyorlarsa işimiz var.
TergumTergum
Üye
Tiberius dedi:

Geçen hafta pazartesi günü başvuru yaptım fakat kart hala elime ulaşmadı, iletişim kurabileceğim bir telefon numarası da yok sitede. Site üzerinden mail yoluyla ulaşmaya çalıştım ona da cevap vermediler. Daha baştan böyle lakayt davranıyorlarsa işimiz var.

Facebook' dan yaz abi. Saniyesinde geri dönüyorlar. Aras kargo dan kaynaklı sıkıntılar çok fazla. Sen haber verince onlar da aras kargoyu darlayacak muhtemelen. :)
goo_khangoo_khan
Üye
O Aras kargo adamı öldürür zaten.

Beğenenler: MAVİSAKAL

discussioncontroller