OGZ NBA Stüdyo
rubyredrubyred
Üye
LeBron's game 7

image

Beğenenler: Geass, Nesteress, Astus

kral julienkral julien
Üye
C. paul'a la.c'da geçici olarak kalacak gözüyle bakarken kaldı gitti herif ama boşa tepinmekten başka bir işe yaramaz
DarkorDarkor
Üye
Geass dedi:

Celtics'e ne olacak ben asıl onu düşünüyom.. :( Price ve Garnett kaldı geriye. Gerçi Garnett bu dedikodular sırasında Clippers'a gidecek diyorlardı. İlerleyen günlerde belli olacaktır durumu...

NBA karşı çıkmazsa Garnett büyük ihtimalle Clippers yolcusu. Paul Pierce'ı da takas parçası olarak görüyorlar, şampiyonluk adayı takımlar teklif yapmaya hazırlanıyormuş...
FlashwadeFlashwade
Üye
NBA nasıl karşı çıkabilir?
rubyredrubyred
Üye
stern bu en olmaması gerekene karşı çıkmaz, gelir buna karşı çıkar belli olmaz yani
kral julienkral julien
Üye
Valla karşı çıkarlarsa basarım orayı. Türk futbolunda yaptığımız muhabbetlere döndürmesinler olayı
Kimi
Üye
Draft var bu gece. Çok zevkli oluyor izlemesi.

Detroit'e üç yıldır yukarıdan birileri düşüyor. Olmaz ama bugün gözüm McLemore'da. Burke de fena durmuyor, diğerlerini pek bilmiyorum. Bu yıl ne adam gibi video izleyebildim ne de yazı okuyabildim.
FlashwadeFlashwade
Üye
Süperstar yeteneği yok gibi deniyor. 1-7 arası çok belirsiz bir draft olacakmış.

Alex Len, Noel, Mclemore, Burke, Oladipo, Porter, Bennett 1-7 seçilecek denilen isimler. Ama sıra çok belirli değilmiş. Özellikle üst sıralarda olan takımlar son günlerde seçim haklarını pazarlayıp takas yoklamışlar baya, sanırsam süperstar kumaşının az olmasından kaynaklanan bir şey bu.

Benim tahminim Len veya Noel'in 1.sırada seçileceği yönünde.
Kimi
Üye
Aynen belirsiz ve sağlam gelen biri yok. Cavs takas denedi ama şu ana kadar reddedildi, Wizards'ın da 3'ü yollamaya çalıştığı söyleniyordu. Wolves'dan başka birini beğenip yukarı çıkmaya çalışan da yok. OKC'nin de adı geçti ama o zayıf bir dedikodu galiba.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Valla aslında Spurs takas girişiminde bulunabilir. Adamlar Scoutingde 1 numara.
discussioncontroller