OGZ NBA Stüdyo
NesteressNesteress
Üye
:/
CuriosityCuriosity
Üye
Elagord dedi:

Celtics Cavs'i bi süpürse de eğlensek...

Zor.
NesteressNesteress
Üye
maç bildiğin çok beklenilen gibi oldu ya. Başta 2 takımda attı dengede gitti sonra 3-4. çeyrekte ağırlığını koyup kazandı golden state lmao hay aq böyle takımın, nasıl bir adalet bu.
NesteressNesteress
Üye
image
rubyredrubyred
Üye
48dk oynamış. Begenmeyebilrisniz karşılaştırmalar komik diyebilirsiniz ama saygı duyulacak işler yapıyor.
MosquéteroMosquétero
Üye
lebron jr smith'i şişlese yeridir. benim sinirlerim oynadı burdan amk

Beğenenler: Nesteress

NesteressNesteress
Üye
Kawhi trade istiyormuş...

Kawhi-Lebron-Pg Lakers'a gelirse off çok fena olur yahu bu üçlü. Hem ofansif hem defansif yok ederler doğrusu.
Geass
Üye
Üzülüyorum... O takım Los Angeles'ta kurulacak büyük ihtimalle. Bu takımın kurulacağına değil de Kawhi'ın Spurs'ü bırakmasına üzülüyorum :(
creiGncreiGn
Üye
Sırf LeBron Lakers'ı tercih etsin diye, seneye free agent olacak kawhi için trade'de Spurs'e dünyaları vermeseler bari. Ingram-kuzma-ball'dan ikisi + draft pick'i gibi şeyler konuşuluyor.

Kawhi + LeBron + PG süper takımını görmek istiyor gönül tabii ama kadroda kim var kim yok gidecek bu durumda. Qral ve pg'un yaş olmuş 33-34, kawhi desen hem sakatlanır mı endişesi var hem seneye bedavaya getirebilirsin... LeBron'u getirmek için son 5-6 yıldır çile çekilerek kurulan çekirdeği bozmak çok doğru gelmiyor bana.

Neyse bu akşam aşağı yukarı belli olur zaten; LeBron opsiyon kullanmazsa Lakers ya da Philly kesin gibi. Opsiyon kullanırsa da takasla Houston diyorum ben.
NesteressNesteress
Üye
image
discussioncontroller