OGZ NBA Stüdyo
NesteressNesteress
Üye
fsadfsa rondo da lakers'a geliyor. Lebron-rondo-lance muhyeşem üçlü doğrusu.
dodgerdodger
Üye
de marcus gsw diyollar?

olm cap map yok mu bunlarda? herkes mi tok karnına oynuyor?

5.3m 1 yıllık.
NesteressNesteress
Üye
ahahahahahjwajsjajajajauahzhahajajajajajNHHBanJajajajNsnsnsjajajaakakakajajajajaagagatsjdjaua
creiGncreiGn
Üye
Nesteress dedi:

fsadfsa rondo da lakers'a geliyor. Lebron-rondo-lance muhyeşem üçlü doğrusu.Belli ki 2019'a hazırlanıyorlar. LeBron'un Magic'e acele etmeyin dediği söyleniyor. Kawhi için kadroyu deşmeye gerek yok şu anda. Olur da Philly ya da Celtics'e gider ve PG'de olduğu gibi Lakers'a gelmek yerine gittiği takımda kalmayı tercih ederse de dert değil, seneye de yüksek profilli free agentlar var. Şu an için sözleşme yapılan tiplerle saçma sapan bir kadro oluşmuş gibi ama hepsinin sözleşmesi birer senelik. Gençlerin LeBron'un liderliğinde nasıl gelişim göstereceğini görmek gerek. Olur da beklenen gelişim sağlanamazsa, hem cap space mevcut hem de elde takasta kullanılabilecek assetler mevcut.

Ben LeBron'un philly'ye gitmesini tercih ederdim ama Lakers'ta da şu anki kadro iyi olmasa bile büyük bir potansiyel mevcut. Magic Johnson işini bilir. 50 galibiyet civarı alırlar diye düşünüyorum ben bu yıl.

Tek anlayamadığım şey Lakers'ın neden Cousins için hamle yapmadığı. 1 senelik 10-15m civarı kontrat onerebilirlerdi şu garip kadro yerine.

*Clint Capela gibi bir oyuncu da var bu arada hala alınabilecek. Lakers ille de bir yıldız daha diyorsa, kawhi için kasmak yerine iyi bir kontratla aklı celinebilir. Houston'da max verecek cap var mı bilmiyorum.

ElagordElagord
Üye
Cousins için, telefonla kendi aradığı söyleniyor Golden State'i. "Ben size gelmek istiyorum" diye.
MosquéteroMosquétero
Üye
ben arasam beni de alırlar mı acaba
discussioncontroller