Oyun Tekrar Yüklüyor Yardım
nectarx
Üye
Arkadaşlar Bugün Warframe Yüklendi Oyunu Oynadım,Derken Oyundan Çıkınca Oyunun Dowloaded diye bir klasörü yani Oyunun Dosyasının Masaüstümde Olduğunu Farkettim Ve C ye Attım Fakat Launcher a tıkladığımda oyunu açmak yerine tekrar yüklüyor oyuna herhangi bir patch de gelmemiş. Benim Tahminimce Yerini Değiştirdiğim İçin Oldu Tüm Bunlar Bende Alıp Geri Masaüstüne attım fakat nafile oyun başlamadı tam aksine nereye yüklemek istediğimi sordu ben iyice tırlattım acil bana bi cevap bulun gözünüzü seviyim... (internetim kotalı ve yavaş oyunu tekrar yükleyemem)
CaturdayCaturday
Üye
GOD SAVE US!

Bilader masaüstüne yükledikten sonra başka klasöre taşırsan yeniden yükler patchleri.
Bırakıcaksın bir daha yüklenicek şimdi.

Enjoy you genius.
nectarx
Üye
Bir Kaç Yerde aynı sorunla fakat başka oyunda karşılaşanları okudum yapmışlar ama adamlar nasıl yaptıklarını yazmamışlar :D
CaturdayCaturday
Üye
nectarx dedi:

Bir Kaç Yerde aynı sorunla fakat başka oyunda karşılaşanları okudum yapmışlar ama adamlar nasıl yaptıklarını yazmamışlar :D

Patchlerin gitmiş diyorum patchlerin.Oyun patchleri tekrar yüklemeye çalışıyor başka klasörde olduğu için.

10 yaş,sen nelere kadirsin.
TaxmanTaxman
Üye
aahahahahahha iyi güldüm ha
rubyredrubyred
Üye
Caturday dedi:

nectarx dedi:

Ulan patchlerin gitmiş diyorum patchlerin.Oyun patchleri tekrar yüklemeye çalışıyor başka klasörde olduğu için.

10 yaş,sen nelere kadirsin.

Caturday sakin :D

Beğenenler: Caturday

SYSCLEANER
Mod
Var ise oyunu ekle kaldırdan repair etmeyi deneyebilirsin ama patchleri registeryden tekrar tanıtman gerek ki. Ne yaptığını bilmiyorsan pek tavsiye edeceğim bir yöntem değil. O yüzden senin için en sağlıklısı tekrar yükelmesine izin vermek.. Yada şu hileyi deneyebilirsin... Patchlerin yüklemesine başlasın yeniden gerekli klasörler oluştuğunda yüklemeyi stop et bir ekilde ve kalsrölerin içlerini doldru sonra güncellemeyi tekrar başlat. Güncelleme programı eğer ne kadarı yüklenmiş diye kontrol yaparsa belki radan yakalayabilir dosyaları ve sorunu giderebilir.
CaturdayCaturday
Üye
Özelden bana abicimli bir mesaj attı.

Ben de ona attım.

Oyunun masaüstündeki kısayolu farklı klasöre attığı için oyunu bulamıyor anladığım kadarıyla.Ben de yeni bir kısayol oluştur dedim.

Kafalar neden bu kadar az çalışıyor.

Hmm olmamış.Ekran görüntüsü istedim.Ona göre bakalım bir.

Edit2:
Yarım saattir özelden mesajlaşıyorum.
Çözdük sorunu.
SYSCLEANER
Mod
Nasl çözdüğünüzüde yazarsan bari arayan başkalarına yardımcı olur.
CaturdayCaturday
Üye
Oyun tekrar yüklenirken yeni bir downloaded klasörü oluşturması lazım.Yüklemeyi kapatıp yerini değiştirdiğin klasörün içindekileri oyun yeniden yüklenirken oluşan downloaded klasörünün içine atınca sorun çözülüyor.

Yani patchler ait oldukları yere koyuluyor.
discussioncontroller