DOTA 2 : Yeni Başlayanlar Buraya!!!
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Seni lanede kastıracak support yoksa void'e bulaşma. Ayrıca oyunda rahat kasamıyorsan(karşıdan yediğin harrass, lh vs) pt'den sonra mom kas biraz rahatlarsın.

Sonra Fury, Mjollnir(mom ile stackleniyor), Crit, Mkb, Fly git. Karşında aoe disable çoksa Bkb kas derim.

Skill olarak ben 1-2-1-3-1 gidiyorum, zor durumlarda kaçışım veya rakibi kaçırmama oluyor. Bu arada Time Lock'tan gelen bonus dmg Chronosphere'da misli oluyor.

Ek: telden yazdım, aklıma gelenler bunlar şu anda idare ediver :P

Beğenenler: [Deleted User]

RedBeardRedBeard
Üye
Dps ve As olarak gideceksin hacım. As ultide işe yarıyor, Dps oyunun genelinde. Ben Bf seviyorum bu yüzden, hem gereken farmı kısa sürede buluyorsun, hem de regenleri bi harika.

Crit çok mühim. Para çıkar çıkmaz mjollnir ve mkb çıkarsın, ulti içinde 1vs 5 yaparsın eğer tutturabilirsen.

Skill'i bazıları kaçmak için kullanıyor, ya da oradan oraya uçmak için de, düşmana karşı kullandığında çok daha fazla efektif oluyor.

stabilostabilo
Üye
Abi recommended build'de ne varsa yazmışsınız yalnız. Onları denememiş olamaz herhalde, işine yaramamış ki tavsiye istiyor.

Üye
Abi rec item diyorsun da Fury, Mjollnir ve BKB nerde rec item yazıyor hani ? Void'e pure damage ve agiden başka item akla gelmiyor ki, Hex'mi kassın adam :)

Bu arada aklıma gelmişken yazayım oynarsan Void'in kilit noktası ultisinde, iyi atmazsan kabak gibi kalırsın.

Üye
yanlışlıkla flood.
stabilostabilo
Üye
Fury yapmayan Void görmüyorum adeta, recommended'larda yok mu yani? Bilmem, belki yanlış hatırlamışımdır.

Üye
Anti-Mage kadar kasılmıyor ama Fury rushlayan Void dolu oyunda. Sadece reclerde yazmıyor o kadar.

__skytalker____skytalker__
Üye
Mael, yasha, diff, shadow blade, fly.

Üye
Abi elindeki hero en güçlü herolardan biridir. Tüm potansiyeline oyun sonlarına doğru ulaşıyor. Void'i outcarry edecek carry bilmiyorum belki Medusa olur.

Ayrıca oyun sonlarında fantastik item denemek istersen Necronomicon 3, Refresher dene. Necro 3 kasarsan ultide kullanabilirsin. Refresher ile de 2x ulti.

Ek: Elindeki hero biraz da şans herosu, backtrack ve bash tam şans işi.Tutmadığı zaman epey sövüyorsun.
118118
Üye

Mael, yasha, diff, shadow blade, fly.

Bash procladığı zaman Diffusal çalışıyor mu? Diğer herolar için de geçerli, Barathrum, Sniper vs.
discussioncontroller