War Thunder Gameplay-Tanıtımım
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
hort...

Yok mu şu oyunu aktif oynayan kimse yahu? :(
NoumenonNoumenon
Üye
Tank nişangahlarıyla ilgili şöyle bi olay gelmiş:
kurtkapankurtkapan
Üye
custom sights geldi, onlarca var her ülke her tank için kasıyor şu an komünite.

güzel olay.

-
uçaklara değil de tanklara giriyoruz kuzenle arada.

japonları kastım 4.0'a kadar sanırım. almanlarda tiger h'i açtım lakin üst tier sevmedim. 4.7'ye kadar güzel, 5 ve üstü meh. 88 kamyon pz4h vb gayet harika oluyor.

amerikanları da 3.7ye kadar kastım hepsini, 4.7de sherman jumbo var, ona doğru yollanıyorum

3 ülke arasında favorim japon bence, çok tatlılar, silahları da mükemmel

-
italyan uçaklarını denedim, breda 88e kadar kastım. bombacıları beğendim, en baştan 12.7 safat makinelilerle başlamak güzel lakin çok yavaş ateş ediyorlar o kadar iyi değiller.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Fransızlar geldi bu arada oyuna.

Biraz denedim uçakları fena değil. Tank var mı bakmadım.
kurtkapankurtkapan
Üye
fransız tankları gelmedi daha

italyanların da 2 tane premium var sadece.

önce fransızları getireceklerdi yaw, aşağı yukarı baştan sonra doldurabilecek kadar tankları var adamların hem
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
OGZ filosu kurmadınız mı hala genşler? ^_^
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Valla bir ara 4-5 kişi aynı anda girmişliğimiz var ama onun dışında ortak bir faaliyetimiz maalesef yok.
Anca ben itelersem giriyorlar :D

Noumenon ile beraber giriyorduk bir ara düzenli. Onu da yapmıyoruz epeydir.

Haydi girelim diyen olursa ben yine gelirim akşam saatlerinde.
Üye
ben genelde öğleden sonrası ile akşam üzeri arası makinaler baskıdayken boşa çıktığımda vakit bulup giriyorum o da 1 belki 2 saatliğine, akşamları ise çok daha nadir. fakat şöyle tier 3-4 hava savaşları/luftwaffe gireriz haber de veririz diyorsanız neden olmasın.

hele hele simülasyon yardıranlarınız da varsa dadundan yinmez. (ben de son değişikliklerden beri simülasyon kısmına hiç bakmadım gerçi, belki bahanesi olur bu sayede de ekipmanları da kurarım tekrar)
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Ahah müşteri buldum. :D

Ne baskısı yapıyor makineler?
Üye
ahah yanlış bir tabir aslında kullandığım, üretim desem daha doğru olur gibi ama onda da öyle belli bir şablona bağlı ya da süreklilik arz eden prosesler mevcut olmadığı için baskı daha doğru gibi geliyor çoğu zaman.

3 boyutlu tarama, baskı ve yine bunlarla ilgili ekstralarla (tesviye, airbrush ile boya, montaj vs vs) uğraşıyorum diyeyim. baskı süreci epey vakit aldığı için de o vakti hobilere ayırıyorum işte makinelerden çok uzaklaşmadan.

muhtemelen matbaa vs tarzı bir işle uğraştığımı düşünerek (ki çoğu kişi ilk anda öyle zannediyor, alışkın sayılırım :P ) müşterin olabileceğimi öngörmüşsündür. oyun için de söylediğim gibi, eğer olur da öyle geniş katılımlı şeyler yaparsanız duyurun burada mutlaka hocam. zaman mevhumu ve mevcut envanterim uyuşursa mutlaka katılırım. (Y)
discussioncontroller