War Thunder Gameplay-Tanıtımım
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Aynen öyle sandım ;)

Dijital baskı makineleri ve malzemeleri ithalatı / satışı yapıyorum ben de. 3D baskı makineleri de var ama çok seri üretime uygun oldukları söylenemez. Tekli üretim yapıyor bizimkiler. Baskı makineleri ile ilgili bir ihtiyacın olursa yardımcı olurum.

Neyse konuya dönelim. Hafta sonu vs Kurtkapan ve Noumenon’u gazlarsak birşeyler olabilir. Muhabbetine gireriz. Başkaları da var aslında oynayan ama toplanırsak anca o zaman çıkarlar ortaya.

Ama simülasyon için bildiğim kadarıyla hiçbirimizde ekipman yok. Bende bir kol var ama herhalde en son 15 sene önce falan kullandım bir sıkıntısı vardı onu bile hatırlamıyorum be olduğunu. Aklıma gelmişken bir baktırayım ona da :D Logitech in di galiba alet, Force bilmem ne idi modeli. Acaba servisi var mıdır onun?!?
kurtkapankurtkapan
Üye
yaw

uçak çok nadir ilk tierlerde giriyorum italyan kasmak için ki uçakta party güzel olmuyor. sevmiyorum

4.7'ye kadar tank girerim her türlü, 88 kamyonla harika support oluyorm. üstü sarmıyor.

3.3-4.7 arası tank ab ya da rb giriyorsak gelirim ben ya alman ya amerikan olarak
NoumenonNoumenon
Üye
gelirim haftasonu
ElladanElladan
Üye
Ooo hafta sonu etkinlik mi var, gelirim ben de. Maksat eski günleri yad edelim.
NoumenonNoumenon
Üye
Dün görünce 1 Nisan şakası sandım. Ama değilmiş:

Beğenenler: UnicornKnight

UnicornKnightUnicornKnight
Üye
değil değil, baya da olmuş hatta bu primitif haliyle bile. aktif sonar, pasif sonar, dibe çöküp pusma falan derken sağlam eğlendiriyor.

ehhh geçen yılki april fool's day etkinliğinde yer alan modern tanklar ve ağır saldırı helikopterlerinin modern tanklar kısmı oyuna dahil edildi. deniz savaşları geldikten sonra denizaltıların da dahil edilmemesi için bir neden göremiyorum.

her halükarda adamlar pay to win'den uzak kalmayı başarıyorlar ve sürekli üzerine yenilik ve geliştirmeler eklemeye devam ediyorlar. nadir falan değil, neredeyse sadece bir tek War Thunder'a özgü bir durum bu.

edit: hatta dünden kalan şu highlightsları atayım şöyle şuraya.

Beğenenler: Noumenon

NoumenonNoumenon
Üye
Sen tamiri nasıl açtın ? Ben tek yemezsem hasardan dolayı ya dibe batıyorum ya da zar zor kendimi yüzeye atıyorum :)
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
e direk çıktı uyarı ekrandan, yaptım. ^_^ ben kendim ilave bir şey yapmadım yani. eksikler & gudiklikler var zaten, güdümlü füze olayını hala bulamadım ben mesela.
kurtkapankurtkapan
Üye
balistikleri diyorsan onlar 2 moddan birinde a veya b'yi capture edince kendiliğinden fırlatılıyor.

Beğenenler: UnicornKnight

NoumenonNoumenon
Üye
yaptım tamirimi :)
discussioncontroller