Luther
dr.agondr.agon
Üye
dizileri sıkı takip eden biri olarak söylemeliyim ki izlediğim en iyi polisiye dizidir sherlock dan bile iyi bence. lutherin karizması yeter.

Beğenenler: mcprozack, defected

kurtkapankurtkapan
Üye
bitirdim şimdi. dizi konusuna da yazdıydım, 1. sezonun ilk 4 bölümünü 3 haftaya yayarak izledim ama 5. bölümden sonra öyle bir açıldı ki arkadaş... muhteşem lan. filmi çıkacakmış şimdi. öncesini anlatacakmış. alice yoksa söverim. olmaz öyle film.

sherlock'a başlamayı düşünüyordum. luther abimin gözümde yeri ayrı olsa da bakalım hangisi daha iyi.
kurtkapankurtkapan
Üye
forum dünden beri bozuk. muhteşemsiniz gençler. şimdiye akdar görmediğim hata mesajları çıkıyor.
FaironFairon
Üye
kurtkapan dedi:

forum dünden beri bozuk. muhteşemsiniz gençler. şimdiye akdar görmediğim hata mesajları çıkıyor.

Görmedik demezsin işte. Ne yapsak yaranamıyoruz.
defecteddefected
Üye
dr.agon dedi:

dizileri sıkı takip eden biri olarak söylemeliyim ki izlediğim en iyi polisiye dizidir sherlock dan bile iyi bence. lutherin karizması yeter.

Sherlock'tan iyi mi kötü mü diye aslında karşılaştırmak istemem çünkü iki diziyi de çok beğeniyorum.

Luther daha kasvetli, daha gerçeğe yakın ve daha tok, daha olmuş bir dizi. Yardımcı karakterler rollerinin hakkını veriyor. Idris Elba'nın rolü çok iyi ve adamın oyunculuğu da iyi olduğundan (role yakıştığından) gayet "bu dizi olmuş" havası veriyor.

Ha illa seçmek gerekirse; "evet Luther bence de Sherlock'tan bi tık üstün"
kurtkapankurtkapan
Üye
ben karşılaştırırım. sherlock'un ilk sezonunu izledim. luther 2 basar. sherlock hype'ının çok daha fazlasını hak ediyor luther.

Beğenenler: Fairon, defected

ZeaLousZeaLous
Üye
Diziye yeni başladım. 2 günde ilk sezonu bitirdim. Çok iyi. Niye daha önce haberim olmadı benim bu diziden. Alice'den boy boy çocuklarım olsun istiyorum. Bu kadar.

Ha bir de, jenerike aşık oldum lan.
kurtkapankurtkapan
Üye
paradise circusu çok sevsem de jenerikte duyunca bi yabancı geliyor. yakışmamış pek.
MoreauMoreau
Üye
Beş dakika önce birinci sezonu bitirdim, ama o bitiriş. Sonra da üstüne oturup keyif ve hüzün karşımı bir sigara yaktım.

Luther değişik bir dizi. Uzun zamandır bir diziden bu kadar keyif almamıştım. Ne çok cafcaflı ne de yavan, tam kararında. Ah, bir de o müzikleri yok mu...?

Beğenenler: kurtkapan, defected

kurtkapankurtkapan
Üye
discussioncontroller