Uncharted 4: A Thief's End
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Bitse de unutulsa...
defecteddefected
Üye
Unhcarted 4'ün iyi bir oyun olduğunu duyan yeni ps4 sahipleri ilk 3 oyunu oynmadan 4'ü oynuyor direkt.

yapmayın, etmeyin...

Beğenenler: dodger, MAVİSAKAL, Feyling

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ek paket duyuruldu: The Lost Legacy

Ana karakter Chloe.

Beğenenler: Feyling

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Uncharted tam 8.7 milyonluk bir satış başarısı elde etmiş. Bakalım Last of Us Part 2'de ne olacak?
DharkanDharkan
Üye
Nasıl başardım bilmiyorum ama daha yeni ve spoiler yemeden bitirdim. Naughty Dog ancak bu kadar güzel kapatabilirdi seriyi. Keşke devam etseydi dedirtti.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dharkan dedi:

Nasıl başardım bilmiyorum ama daha yeni ve spoiler yemeden bitirdim. Naughty Dog ancak bu kadar güzel kapatabilirdi seriyi. Keşke devam etseydi dedirtti.

Spoiler:
İlerde devam eder bence. Zaten öyle bir şey söylemişlerdi. Ederse Nathan'ın kızını yönetiriz sanırım.
DharkanDharkan
Üye

Dharkan dedi:

Spoiler:
İlerde devam eder bence. Zaten öyle bir şey söylemişlerdi. Ederse Nathan'ın kızını yönetiriz sanırım.

Spoiler:
Bilmiyorum ya. Elena ve Sully olmadan aynı tadı vermez sanki.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Lost Legacy DLC'si ortalama 10 saat sürecekmiş. Bir DLC'ye göre süresi çooook iyi. İlk 3 oyunda 8-9 saat sürüyordu zaten.
RidygoRidygo
Üye
Ben hakkaten "Uncharted" bir mekanda geçen bişey yapsınlar istiyorum. Tomb Raider olur bu olur fark etmez. Ordu ordu insanların kol gezdiği yerlerden bıktım.

İlla hazineyi ele geçirmek isteyen paralı askerler takip edecek bizi. İlla. Başka bir halt yok. Oyun çok güzel ama... keşfedelim be kardeşim. Dinamik bi tırmanma sistemi yapın, köşeler falan otomatik tutunsun karakter, kendi yolumuzdan tırmanalım edelim.

Kireçle tebeşirle boyanmış patikaları takip ederek hiç hissedemiyorum ben o olayı. Rezalet bir sistem. Eski oyunlarda (Tomb Raider) yoktu böyle bir şey yav. Düşük zekaya sahip insanlar zorlanmasın diye yapıyorlar tamam da, oyunlar eskiden beyin geliştirirdi en azından. Bakardın, düşünürdün, denerdin... Bok.
DharkanDharkan
Üye
10 saat sürmez. 6-7 saatte biter bence. Bu arada 60 dolar mı 40 dolar mı olacak?
discussioncontroller