Uncharted 4: A Thief's End
AstusAstus
Üye
Ridygo dedi:

Ben hakkaten "Uncharted" bir mekanda geçen bişey yapsınlar istiyorum. Tomb Raider olur bu olur fark etmez. Ordu ordu insanların kol gezdiği yerlerden bıktım.

İlla hazineyi ele geçirmek isteyen paralı askerler takip edecek bizi. İlla. Başka bir halt yok. Oyun çok güzel ama... keşfedelim be kardeşim. Dinamik bi tırmanma sistemi yapın, köşeler falan otomatik tutunsun karakter, kendi yolumuzdan tırmanalım edelim.

Kireçle tebeşirle boyanmış patikaları takip ederek hiç hissedemiyorum ben o olayı. Rezalet bir sistem. Eski oyunlarda (Tomb Raider) yoktu böyle bir şey yav. Düşük zekaya sahip insanlar zorlanmasın diye yapıyorlar tamam da, oyunlar eskiden beyin geliştirirdi en azından. Bakardın, düşünürdün, denerdin... Bok.

oyunun amacı o değil lakin. adamlar indiana jones'la tomb raider'ı harmanlamak istemişler. bunu tomb raider'ın yeni oyunlarından istesen mantıklı ama. bu oyunun amacı action filled puzzle solving.
__skytalker____skytalker__
Üye
Yav son yılların en düz mü düz aksiyon serisi, hangi puzzle? Öldürdüğümüz adam sayısının, aksiyonun hiçbir bahanesi yok, aar abartı. Çeşitli düşmanlarla az ve öz olsa, sağlam puzzle koysalar 10/10 seri olacakken CoD'un tps'sinden öteye gitmiyor. tek fark daha düzgün karakterler.

Beğenenler: Type_Tridoron

AstusAstus
Üye

son yılların en düz mü düz aksiyon serisi geow değil miydi yav
DharkanDharkan
Üye
Besleme trolü
__skytalker____skytalker__
Üye
Ayıp ettin dharkan kardeşim ne trollüğümü gördün.

Bomboş oyun hani. 4'ü oynayamadım gerçi ama 3 oyundan sonra ne kadar farklı olabilir ki.

Beğenenler: Dharkan

DharkanDharkan
Üye
Şakasına söyledim onu. Ama gereksiz gömdüğün bir gerçek. İlk oyun biraz zayıf ama gerisi bayağı iyi. Konsolda adam vurmaca sevmeyen biri olarak söylüyorum.
RidygoRidygo
Üye
Bomboş değil yav abartmamalıyız.

Beğenenler: MAVİSAKAL

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
İlk iki oyunu oynadım bana gayet aynı geldiler. Nathan parayı kırmak için hazine arar, yolda 3.500.000 kötü adam öldürür, doğa üstü olay plot twisti, 3.500.000 adam daha öldür, doğa üstü olayı çöz, kaynaktan kurtul ve bu arada ufak bir ülke nüfusu kadar adam daha öldür, gün batımına doğru uzaklaş...

BenjaminBenjamin
Üye
Oyun bundan daha fazlasını bekleyin demiyor zaten.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
bu çöp oyunu oynayıp sevenlerle mas efek andromeda sevenler aynıdır

Beğenenler: __skytalker__

discussioncontroller