Uncharted 4: A Thief's End
DemifiendDemifiend
Üye
Normalde yüzlerce düşmanı öldürdüğümüz oyunlara bir şey demem de bu seride cidden çok göze batıyor. En sevdiğim oyunu 4. çünkü ortalardaki araba sahnesi ve sonundaki büyük çatışma dışında çatışma sayısı çok seyrek ve fazla adam da yok. Tek bir savaşta 10 taneden fazla adam görmemişimdir herhalde. Çoğunu da gizlenerek, çatışmaya girmeden bitirmek de yanında artı olarak geliyor.

Last of Us'ı Uncharted 4'den sonra oynamıştım ve sürekli hikayesiyle ön plana çıktığından bunun gibi olur sanmıştım ama Uncharted 1'de yaşadığım hayal kırıklığını bunda da yaşadım. 1 odadaki toplanabilirleri al, diğer odaya geçip düşmanları öldür mantığı sıkmıştı. Tek isteğim LoU 2'nin Uncharted 4 yolundan gitmesi.
goo_khangoo_khan
Üye
Uncharted 4 türünün en başarılı örneklerinden birisi. Hem inceleme hem kullanıcı yorumları oldukça pozitif. Tartışılacak bir şey yok bunda. Sevmediyseniz türü sevmiyorsunuz ya da oyun kişisel olarak "size" hitap etmiyor demektir. Bu oyun kötü demek ya da kötü diyene cevap vermek abesle iştigal.

Çok adam öldürüyoruz diye aksiyon oyunu eleştirisi olur mu emenike.

Beğenenler: Jejunum

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
DharkanDharkan
Üye
Dedikleri gibi 10 saat civarı oynanış sunarsa çıktığı gibi alabilirim.
RidygoRidygo
Üye
Grafikler çok yavan görünüyor nedense. Ana oyun daha iyi gibiydi.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ridygo dedi:

Grafikler çok yavan görünüyor nedense. Ana oyun daha iyi gibiydi.Demek ki sadece bana yavan gelmemiş. Sanki tamamlanmamış gibi duruyor.

DharkanDharkan
Üye
discussioncontroller