Uncharted 4: A Thief's End
NeOzguRNeOzguR
Üye
Vışşş. Peki o zaman.

Beğenenler: kral julien

luffyluffy
Üye
uncharted sinematik anlatımın dibidir bence..umarım bu oyun vita oyunu değildir..

Beğenenler: kral julien

BenjaminBenjamin
Üye
PS4'e çıkar heralde.
hayalgezerhayalgezer
Üye
UNC2 bence bir bütün olarak sağladığı hikaye anlatımı olarak 3 tarafından geçilemedi.
luffyluffy
Üye
3. oyun bazı olağanüstü sahneler ve grafikleriyle ön plandaydı..drake'in tipi uncharted 3'te gerçekten iyi bir de(çöl, uçak ve gemi batış kısımları çok uçuk özellikle hoşuma gidiyor)..hikaye bütünlüğü açısından 2. oyunun daha iyi olduğuna katılıyorum..
dodgerdodger
Üye
2>3>1

Beğenenler: Muhallebi

kral julienkral julien
Üye
2. oyun tibetde geçmesi sebebiyle çok özeldi atmosfer olarak

Beğenenler: luffy

MuhallebiMuhallebi
Üye
NeOzguR dedi:

Muhallebi dedi:

Valla 2. oyunun kalitesinde olacaksa olsun. Yoksa olmasın.

3. oyun çok iyi bir oyun olmasına rağmen 2. oyunun o efsanevi, kadim, mükemmel muhteşemliğinin yanında sönük kalmıştı.

Hö?!!

Ya hö lük bir durum yok aslında. 3. oyun çook iyi bir oyundu ama 2. oyun çook iyi bir oyun olmanın da çook ötesindeydi demek istedim.

İlk oyuna "eh fena değil" dedikten sonra 2'ye başlayıp o muhteşem atmosferle çok geçirmiştim. O zaten bayıldığım karlı atmosferin dibine vurulması, muhteşemliğin kitabını yazan aksiyon, o doğaüstü olayların çook güzel yedirilmesi, sonunda adam gibi bir boss dövüşünün olması, müzeye sızmalar, ihanetler, karakterler diye milyon tane şey sayarım 2. oyunu muhteşem yapan. Drake'in en komik olduğu oyun ile 2. oyun.

O köyde geçen bölümler neydi hele ? Tankla olan çatışma, kamyon kovalamacası. Salyalar saçarak oynuyodum adeta.

Bunları görüp bir de üstüne 2. oyunun 20gb'den küçük ve 3. oyunun 50 küsür gb olduğunu öğrendiğimde 3. oyun için beklentilerim kulağımdan akar olmuştu.

Ama 3. oyunda bu kadar etkileyici şeyler bulamadım. Sürekli "aha olacak aha olacak" derken oyun bitti. O doğaüstü olaylar var gibi oldu sonra "onlar gerçek değil kafanda" falan diye üzdüler. Uçakta geçecek olan bölüm için olan aşırı heyecanım o bölümün kısacık olmasıyla kursağımda kaldı. Sadece gemili bölümler 2. oyundaki aksiyonun kalitesine ulaşabilmişti o kadar. Boss olayı da yoktu. Yani 3 çok iyi bir oyun olmasına rağmen bence 2. oyunun gölgesinde çook fena kalmış bir oyundur. 2 gerçek anlamda bir efsane.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Keşke gerçek olsa.
PomeronPomeron
Üye
2. oyunu oynamamıştım ama 7. bölümüne kadar filan gameplaylarini izledim, 3. oyunu bitirdim ve üstüne en sevdiğim bölümleri tekrar oynadım. 3. oyundaki 7., 17. ve 18. bölümler efsane. Hele 17. bölümde uçağın açılan kapağının üstünde dövüşmemiz filan inanılmazdı :O, şu ana kadar oynarken en fazla haz duyduğum bölüm olabilir. Umarım 4. oyun ile ilgili haberler sahte değildir; ki bence değildir. :)
discussioncontroller