Uncharted 4: A Thief's End
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
3.oyun o yönden iyiydi, hiç sıkmamıştı. 1.oyun tek düze gidiyor. Tabii daha yarısına bile gelmedim, lakin oynadığım kısımları öyle.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Uncharted 2'yi dün bitirdim. Hayatımda oynadığım en iyi TPS olmasını geçtim, oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. Muhteşem ötesiydi. Resmen salyalarım aktı. Spoiler gibi olacak ama tren sahnesinden sonra aksiyon 1 dk. durmuyor. Adrenalin resmen tavan yapıyor. Mekanlar 3.oyundan daha süperdi. Adamlar ilk oyunun üstüne çok şey koymuş gerçekten. Sanırım çıktığı sene GOTY olmuştu. Ki sonuna kadar hakediyor. Bitince çok üzüldüm. Normalde PS3'te bitirdiğim oyunları silerim ama bunu silmeyeceğim. Önümüzdeki aylarda tekrar oynayacağım.

Sıralamam şu şekilde: 2>3>1

Eğer Uncharted 4 yapılacaksa, oyunun başına tekrar Bruce Straley getirilmeli.

Beğenenler: Alpharius

kral julienkral julien
Üye
2. oyunun tek kötü yeri istanbul kısmıydı (hani tam dayaklıktı yani) onun dışında serinin en iyi oyunu açık ara. Bu neslin de en iyi oyunlarından
liquoredmindliquoredmind
Üye
Naughty Dog genelde bir seri yapıp sonra fikri mülkü başka geliştiricilere bırakıyor, benim tahminim bir Jak & Daxter ya da Crash Bandicoot serisinde olduğu gibi yeni yapılacak bir oyunu Naughty Dog dışında bir geliştirici yapar şeklinde. Ve bu hiç iyi bir şey olmaz tabi ki...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
@Kral Julien,

Çok komikti yahu İstanbul'lu bölüm. Görevlilerin konuşmaları için bir daha oynayacağım o bölümü. :D

@liquoredmind,

Öyle bir şey yapacaklarına seriyi bitirsinler daha iyi.
kral julienkral julien
Üye
uncharted kısmını bilmem de, naughty şu sıralar "last of us tarzı" yani karakterlere odaklanan oyunlar yapmak istiyoruz demişti, bu da iyi bir şey
AlphariusAlpharius
Üye
uzayda geçen oyun yapacaklar deniyordu ama onu yalanlamışlar geçen
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Yeni Uncharted duyruldu. İsmi bu defa sadece "Uncharted" olacak. PS4'e geliyor.

NeOzguRNeOzguR
Üye
Değişir o isim ya. ;)
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sanırım çok öncelere gidip, Sir Francis Drake ile oynayacağız? Çok merak ediyordum kendisini, iyi oldu, iyi.
discussioncontroller