WOW Cataclysm Hakkında Ufak Birkaç Soru
classicofoclassicofo
Üye
başlangıçta şunu belirteyim wow hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyorum, soruma geçiyorum:
dr da wow cataclysm 20 tl dikkatimi çekti, wow dünyasına atılmak istiyorum, eğer alırsam yükleyip normal bir şekilde oynayabilir miyim (cahilliğime verin, demek istediğim steam den torchlight 2 aldım diyelim sonsuza kadar güncellemeler haricinde bir şey yüklemeden kurup oynayabilirim, aynı şey wowc için de geçerli mi?) ve aylık ücret falan var mı ,varsa ne kadar?, diğer başlıklar karmaşık geldi, eğer sorum hakkında cevap bulabileceğim tartışma önceden varsa link atsanız da olur, teşekkürler şimdiden
dodgerdodger
Üye
Cataclysm son çıkan ek pakettir. Cataclysm oynaman için öncesinde çıkan 2 ek paket ve orjinal WoW'u satın alman gerekir. Aylık ücret 12.99€

http://oyungezer.com.tr/forum/categories/world-of-warcraft
classicofoclassicofo
Üye
yardımın için sağol, sanırım geriye sadece karar verme kısmı kalıyor :)
118118
Üye
Aslında önceki oyunları teker teker almana gerek yok.

Oyunun kendisi ve sonraki çıkan iki ek pakedi artık tek şekilde satılıyor.

Battlechest alman lazım, yanlış hatırlamıyorsam ilk ay süre veriyor sana, sonrasında kendin alman gerekiyor.Battlechest ile 80 leve'l'a kadar oynarsın, sonrasında ise Cataclysm alman gerekiyor ki onda level 85'e kadar çıkabiliyorsun. En son çıkan Mists of Pandaria ise sana 90 level'a kadar (şu an için maksimum seviye) çıkmanı sağlıyor.

Başlamayı düşünürsen hepsini birden değil de sadece BattleChest'i alsan yeter. Zaten seviyen ilerleyince ve oynamaya devam etmek istersen diğerlerine sonra karar verirsin.
AshkaelAshkael
Üye
classicofo / wow u şu anda level 20 ye kadar biraz kısıtlama olsa da bedava olarak oynayabiliyorsun.yanlış anlama, f2p oyunlar gibi değil. oyunun demosunu oynuyorsun diyelim :)

bunun için wow starter edition account u açman gerekiyor : https://eu.battle.net/account/creation/wow/signup/index.xml

eğer oyunu beğenirsen, digital olarak eu.battle.net adresinden ya da kutulu olarak bilimum oyun satan mağazalardan satın alabilirsin. oyunun aylık 12.99 euro ücreti var.oyunu dijital ya da kutulu olarak almıssan, 1 ay beleş süre veriyo sana.

classicofoclassicofo
Üye
sağol :)
discussioncontroller