Muhtemel İstanbul Buluşması (Ekim sonu, Kasım gibi, ara sıra bazı bazı)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Angaralıların başlığını hacamat etmeye gelmiyor, Ankara adamı bi değişik oluyor zati. Bu buluşma hakkında ise henüz bir şey yok, önerilere açığız. Kadıköy olabilir, Beşiktaş olabilir, Taksim olabilir mekan. Muhabbet çeviririz, bir şeyler yiyip içeriz. Gelmeye niyeti olanların değerli yorumlarını bekliyoruz. Neden spiker gibi konuştum onun hakkında hiçbir fikrim yok yalnız.
ReyJeyReyJey
Üye
hep kadıköy'de yapılıyor bu tarafta yapalım bu sefer pls.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ben de Kadıköy taraftarı değilim aslında, hep derim "bu sefer de Avrupa'da olsun" deyu ama hep bi katakulli çevirirler Kadıköy'de yaparlar buluşmayı. Ama isteyen fazla olursa Kadıköy'ü, el mahkum tabi.
ReyJeyReyJey
Üye
başlığın sahibi sensin lampard, YUMRUĞUNU VURACAKSIN MASAYA.

Beğenenler: AK_Lampard

118118
Üye
Belfast'a gidelim işte yav, Guinness içeriz, bira neyin içeriz, sohpetli.
__skytalker____skytalker__
Üye
I'm in. Ama biraz geç değil mi? Ağustos sonu eylül başı gibi yapsak olma mı?
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ağustos sonu ben yokum, Eylül başı rakınkok var. Ekim ortasından sonra Persona da katılabilirmiş ona göre bi tarih ayarlayayım dedim. Ama arada bi buluşma yaparık denilirse olur, sıkıntı yok : p
FirewingFirewing
Üye

I'm in. Ama biraz geç değil mi? Ağustos sonu eylül başı gibi yapsak olma mı?O aralarda benim de İstanbul'da olma ihtimalim var. Ha sizi bağlar mı bilmemsdfs. Yapılırsa gelirim ama.

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
ya hu, daha önce de tartışıldı. kemik kitle kadıköy. ve hayatı da kadıköy sokaklarında öğreniyoruz. soooooo. it's kadıköy...

Beğenenler: 118

ReyJeyReyJey
Üye
hadi lan yerim kadıköy'ü taksim bu sefer.
Amenquiver
Mod
Olur.
discussioncontroller