04.08.2013 Forum Duyurusu
RelentlessRelentless
Üye
yokluktan dolayı ben de gelirim de konuya hakimiyetim yok
moderasyonla ilgili sorunum da yok gelsem diyecek bir şeyim olmaz pek (:
acdervisacdervis
Mod
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Gidin kafanıza göre ya. Seçimle olacak iş değil bu anlaşıldı. Belki mod yapar sizi oropher.
QuendarthQuendarth
Mod
acdervis, skytalker, Elladan çok uygun bence. Üçü de bu sayfada yazmış Skype'larını.

Beğenenler: [Deleted User], AK_Lampard

aztek
Üye
benim adım geçmiş, çok demokratik ara yollar bulurum aslında da yolun yorgunluğu var hala üzerimde. beni karıştırmadan napıyorsanız yapın : F
LancasterLancaster
Üye
Komik Resimler'deki olayı görmüştüm ama bu konuyu farketmemiştim daha önce. Komik bir şekilde konunun yarısı da geyik / tartışmaya dönmüş.

Moderatörlük hakkında deneyimi olan birisi olarak acdervis ve Skytalker'ı öne sürüyorum ben de.

Spoiler:
Aztek zaten çok agresif.
CaturdayCaturday
Üye
Samsınla reyteyi öne sürüyorum.
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Bidaha başladık ahanda 50. konuda görüşmek üzere
118118
Üye
Lancaster dedi:

Komik Resimler'deki olayı görmüştüm ama bu konuyu farketmemiştim daha önce. Komik bir şekilde konunun yarısı da geyik / tartışmaya dönmüş.

Moderatörlük hakkında deneyimi olan birisi olarak acdervis ve Skytalker'ı öne sürüyorum ben de.

Spoiler:
Aztek zaten çok agresif.

Maalesef ki konu çok alakasız yerlere kaydı evet.

Bazı isimler oldukça fazla öne sürüldü ama hala tam bir seçememe olayı var. Derviş'le Kaan demiştim ben de, belki bir de aztek. Zaten şu saatten sonra ne konuşulabilir bilmiyorum, forumun hali ortada, "Tamir edilebilir" bir yanı olduğuna inanmıyorum ama en azından geri kalanlar için forum tecrübesi biraz daha geliştirilebilir.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
3. kişiyi de haberlere yorum yazanlardan seçin yav

Beğenenler: 118

discussioncontroller